The Legend of Zelda – Hvězda Euphorie projevila zájem o roli princezny Zeldy!

Hunter Schafer, talentovaná herečka známá z populárního seriálu Euphoria, nedávno vyjádřila své nadšení ohledně potencionální možnosti ztvárnit princeznu Zeldu v chystané live action adaptaci herní série The Legend of Zelda. Její nadšení pro tuto roli vyvolalo vřavu mezi fanoušky, kteří ji již vidí v ikonické postavě, ačkoli někteří z nich se zabývají faktem, že herečka používá termín „elfka“ pro popis princezny Zeldy.

Ve interview na reportérčin dotaz Schafer sdílela své dětství strávené hraním hry The Legend of Zelda, což podtrhuje její osobní propojení s touto videoherní klasikou. Její otevřenost vůči této roli a její nadšení pro potenciální účast v živém zpracování jasně ukazují na vážnost, s jakou přistupuje k tomuto projektu. Ačkoliv použila termín „elfka“ při odkazu na Zeldu, nemyslím si, že jsou připomínky na její neúplnou vědomost videoherních ras, nutné.

Rozhovor s herečkou naleznete zde

 

 

Během premiéry filmu The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes byla Schafer dotázána na svůj názor na fanouškovská spekulativní obsazení v adaptaci The Legend of Zelda. Její reakce na fanouškovské „casty“ byla pozitivní, a vyjádřila vděk za to, že byla zahrnuta do těchto diskuzí. 

„To by bylo super,“ ocenila Schafer fan casty. „Viděla jsem další vlnu fan castů a všeho možného, což je opravdu milé. Jsem poctěna, že si na mě kvůli tomu vůbec vzpomněli.“

I přes možnou nesrovnalost v termínech použitých k popisu postavy princezny Zeldy Schafer zdůrazňuje svou otevřenost a nadšení pro tento projekt. Její angažovanost přináší nový rozměr očekávání kolem této adaptace, a fanoušci se možná mohou těšit na příležitost vidět Schafer v roli, která spojuje svět videoher s filmovým průmyslem. S blížícím se rokem 2025, kdy je plánované uvedení adaptace do kin, roste očekávání a podpora fanoušků, což naznačuje, že projekt by mohl být úspěšný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *