The Lord of the Rings: Hereos of Middle-earth – MOBILNÍ HRY – Zpátky do Středozemě!

Středozem se vrací k nám, k věrným fanouškům knih, filmů, her, prostě světa J. R. R. Tolkiena. Tentokrát je všechno pod taktovkou EA, půjde o free-to-play RPG se sbíráním postav. Přesně jak napovídá název hry The Lord of the Rings: Hereos of Middle-earth. A dočkáme se obou příběhů z Hobita i Společenstva.

  • Plánované datum vydání: bude oznámeno
  • Vývojář: Electronic Arts
  • Platformy: Android, iOS

The Lord of the Rings: Hereos of Middle-earth je dalším velkým plánem EA jak přitáhnout hráče na mobilní platformy. Konkrétně na téhle hře pracuje jejich hlavní studio v Kalifornii, tvůrci Star Wars: Galaxy of Hereos z roku 2015. Doteď jde o velice spěšnou hru a můžeme podle ní docela dobře odhadnout, co nás asi čeká v Tolkienovské adaptaci.

Jednou z hlavních částí hry a takovým tím velkým tahákem, je sbírání postav. Soubojový systém rozdělený na tahy, spolu se špičkovým grafickým zpracováním, animacemi a vlastním stylem, už totiž nikoho moc neohromí. A nejdůležitějším prvkem gameplaye každého RPG, je odemčít si všechny dostupné postavy, i ty vedlejší.

Možná si říkáte, že na další takové hře není nic moc zajímavého. EA v tomhle konkrétním případě sáhlo po licenci Tolkienovi práce. Tedy knižní verze Pána prstenů a dalších děl. A oproti jejich starším hrám jde o docela podstatný detail. Předtím EA vycházelo z filmů. A i když asi nikdo nečeká, že by chyběl Frodo, Legolas nebo Saruman, tak jak je známe, vývojáři můžou sáhnout po lokacích popsaných v knihách, nebo dějových linkách, kterým se nedostalo tolik pozornosti.

Regionální beta testování se spustí už tohle léto. O datum vydání, ani přibližné, se Elelctronic Arts zatím nepodělilo. Hra je už teď uvedená jako free-to-play titul a je asi nad slunce jasné, že se dočkáme i nějaké monetizace v podobě lootboxů. A protože jde o EA můžeme počítat s poněkud agresivním modelem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *