The Lords of the Fallen – NOVINKY – Větší svět o tisíc let později!

Lords of the Fallen, soulslike RPG hra z roku 2014 se po řadě problémů a odložení konečně dočká druhého dílu. Vývojáři se pochlubili trailerem na letošním Gamescomu. Už z krátké ukázky je o co stát, temná atmosféra světa a možnost postavit se všemu, co vyleze ze stínu je vždycky dobrý začátek. Jenom by mohl být trochu zavádějící název pokračovaní – The Lords of the Fallen.

  • Plánované datum vydání: 2023
  • Vývojář: HEXWORKS
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox X/S, PlayStation 5

Druhý díl nás vezme o 1000 let dál. Jedno milénium od konce původní hry není nic tak růžové, jak jste to nechali. Možná jste porazili božího démona Adyra a napravili svět a tak, jenomže žádný správný bůh neumírá navždy. Ve dvou paralelních světech na nás čeká pěkně náročný úkol, znovu se vším vypořádat.

Vývojáři slibují přibližně pětkrát větší svět, oproti původní hře s tunou nových lokací, nepřátel a lootu. K tomu přidávají dynamické souboje a širokou paletu bossů, kterým je třeba se postavit. No a abychom měli nějakou šanci cokoliv porazit, musíme si vybrat jednu z devíti herních class a boostit svoje statistiky, co to půjde. Po téhle stránce jde o klasické RPG.

Základem je přirozeně singleplayer kampaň, aby si hráči mohli nerušeně vychutnat propracovaný příběh a skutečně si užít každé vítězství. Kdyby vás to ale náhodou omrzelo nebo vám nevadí dělit se o slávu, můžete projet kampaň v kooperaci s někým dalším. Jenom je tady ta nepříjemná vlastnost cestování mezi dimenzemi, totiž, když se vy můžete připojit k někomu, může se někdo připojit k vám.

The Lords of the Fallen vypadá jako správně temné soulslike RPG, které slibuje všechno, co si jeden může přát. Zabíjení monster a přitom opakované umírání. Hra je momentálně naplánovaná na rok 2023 na počítač, Xbox i PlayStation. Přesný den vydání zatím oznámen nebyl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *