The Outlast Trials – Předběžný přístup již v květnu

Vývojáři z Red Barrels připravují nový díl hororové série Outlast s názvem Trials. Už od konce roku 2019 jsme o této hře slyšeli a od té doby se uskutečnilo několik testů, které hráčům umožnily získat více informací o novém přístupu ke hře, který se zaměřuje nejen na sólo hru, ale i na multiplayer. Nicméně se stále nejedná o úplný  přístup do hry. To se změní až 18. května, kdy bude nový díl spuštěn v předběžném přístupu.

Vývojáři oznámili datum vydání krátkým trailerem, který však neukazuje žádné záběry z hraní. Namísto toho můžete sledovat výkony dabérů, kteří se ujali jednotlivých rolí ve hře. Hráči se stanou pokusnými králíky v komplexu korporace Murkoff, která testuje pokročilé metody vymývání mozku a kontroly mysli. Jejich úkolem bude odhalit, co se v komplexu děje, splnit všechny výzvy a nakonec se pokusit uniknout.

Dojmy z uzavřeného betatestu byly všeobecně pozitivní, ačkoli hra nenabízela dostatek obsahu, aby bylo možné otestovat její trvanlivost a nápaditost. Nicméně byla chválena za svůj nový multiplayer režim, který se zaměřuje na týmové hraní a strategii. Každý tým má své vlastní cíle, ale musí také bojovat proti nepřátelským hráčům a řešit různé nástrahy, které se jim staví do cesty. Hráči si mohou vybrat z různých postav s různými schopnostmi a vlastnostmi, což umožňuje vytvoření různých taktik a strategií.

Proklik na YouTube Trailer

Outlast: Trials slibuje nový přístup k hře, který se zaměřuje na akci a napětí, stejně jako na příběh a atmosféru, za které byla série Outlast v minulosti známá. Tento nový díl bude určitě zajímavou zkušeností pro fanoušky hororových her a multiplayerových titulů. Bude to také zajímavý test pro vývojáře, zda dokážou přinést do této série něco nového a zajímavého, co fanoušci ocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *