The Sims 4 Cesta ke slávě – NOVINKY – Celebritou v The Sims!

The Sims je stále jednou z nejhranějších videoher, čemuž prospělo i rozšíření na konzole. Celkově každý z dílů hodně lpěl na DLC obsahu, jakýchsi placeních dodatcích, které přidají do hry věci, které tam již dávno měly být. Poslední počin EA a Maxis jménem The Sims 4 již díky placeným DLC nabídl stát se mazlíčkem, zažít roční období, bydle v paneláku a také, nově, i stát se celebritou. Za dveřmi je totiž nový datadisk, které se jmenuje Cesta ke slávě a nabídne široké možnosti působení v showbussinesu. Jaké konkrétní novinky představí?

Tím hlavním je jistě nové město, které jakoby vypadlo Hollywoodu z oka. V traileru, který jako již tradičně EA vypustilo, vidíme plno nových zajímavých povolání, jako jsou herci (někteří i v kostýmech), zpěváci, baviči, muzikanti a mnoho dalšího. Kromě toho můžete do filmu fušovat mnohem víc, jako třeba režisér nebo tvůrce speciálních efektů. Jistým povoláním by také mohl být paparazzi, tedy tajný fotograf celebrit. Kromě toho EA uvolnilo již i bezplatnou akci, která zahrnuje hlavní nové povolání influencera / influencerky na sociálních sítích.

Samozřejmostí budou pak i nové oblečky, nové kostýmy, nové účesy a spousta nového nábytku, vesměs jistě toho luxusního. Hlavní je ale opět fenomén vlastního příběhu, který si vlastně sami navrhnete a vybudujete kariéru celebrity. Podle traileru jsou pak v osudí i jistá ocenění a tak podobně. Rozhodně se ale máme na co těšit, neboť tento díl bude jistě plný večírku a zábavy na vysoké noze.

Dodatek The Sims 4 Cesta ke slávě vyjde 16 listopadu a je k předobjednání rovnou teď. Prozatím bude uvolněn pouze na PC a Mac, tedy na platformě Origin, na konzole by se ale v budoucnu jistě měl dostat také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *