The Sims 4: Island Living – NOVINKY – Dovolená vedle aktivní sopky!

The Sims 4 od svého vydání v roce 2014 ušlo dlouhou cestu, základní hra toho moc neobsahovala, ale brzy přišla řada rozšíření (jak jinak než placených) a nový obsah pořád přibývá. Zatím nejnovějším přírůstkem do velké rodiny DLC a rozšíření je Island Living. Jde o jedno z větších rozšíření, které přidává do hry novou mapu, pár nových kariérních možností a chybí nové svátky, interakce a samozřejmě doplňky.

  • Datum vydání: 21. června 2019
  • Vývojář: Maxis, The Sims Studio
  • Platformy: Microsoft Windows, Mac OS, PlayStation 4, Xbox One

Island Living přenese hráče na sluncem zalitý ostrov Sulani se sopkou uprostřed. Sopka je aktivní a je potřeba na to myslet, když si vybíráte pozemek. Celá mapa vypadá trochu jinak než všechny ostatní, není totiž placatá, jsou tady hory, pláž a samozřejmě moře.

Základem celého rozšíření je život ve vodě a všechno kolem toho. Simící si tak můžou jít zaplavat do moře a potom se vyvalit na pláž a chytat bronz. Jakmile jim vyhládne, hodí burgery na gril a jestli si na to troufnou, můžou zkusit přátelům namíchat speciální plážové drinky.

Právě nové drinky naučí nově příchozí simíky místní obyvatelé. Domácí vám také pomohou při požáru, podělí se s vámi o tradice a uspořádají festival. Zajímavější, než obyvatelé jsou mořské panny a panáci. Stejně jako když přibyli ve hře upíři si i teď může hráč vybrat, jestli chce hrát za člověka nebo mořskou pannu. Pokud si vyberete to druhé neznamená to, že musíte bydlet na mořském dně vedle chaluh. Mořský simík se chová úplně stejně jako ten obyčejný, jenom když skočí do vody, místo plavek mu naroste rybí ocas.

Taky už máte dost vstávání do nudné práce a potkávání pořád těch stejných simíků, kdykoliv se vydáte do města? Potom je načase sbalit si kufry a vyrazit na letiště. Na ostrově Sulani se nikam nespěchá, moderní způsob života tady nemá šanci. A dobrá zpráva pro hráče je, že pohodová nálada z ostrova se přenese i na vás, ať už hrajete kdekoliv. Jako vždycky u The Sims trochu zabolí cena, ale DLC která přidávají víc než jenom gauče za to obvykle stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *