The Sims 4 – NOVINKY – Co přinesly děti

25. 02. 2017 Zuzana Bumbová
2 183 zhlédnutí

U hry, za kterou byste v případě koupi všech dostupných datadisků zaplatili neskutečně vysoké sumy ve výši několika tisíců korun, je opravdu dost nezvykem, že dostanete něco pořádně velkého zadarmo. Většinou se hráči The Sims 4 dočkali jen malinkých patchů k opravení maličkých chyb a nesrovnalostí, které se sem tam objevily.

Nicméně tentokrát svoje fanoušky Maxis opravdu překvapil – před dvěma lety totiž tvrdili, že batolata do hry přidávat nebudou, jelikož se neslučují s vizí, kterou se tehdy vývoj Simíků měl ubírat. A to i přesto, že tehdy petici podporující přidání batolat podepsalo více než 15 tisíc hráčů (ta také obsahovala požadavek na přidání bazénů, které se od základu ve hře nevyskytovaly, nicméně toto přání bylo hráčům splněno již asi dva měsíce po vydání hry, a také byly obsaženy v jednom z volně stažitelných patchů). I tak jsme se jich však nakonec dočkali, ačkoliv po delší době, než by kdo čekal. Co je však ještě více překvapivé, je to, že byli do hry přidáni zdarma právě v jednom z obvykle dost malých patchů.

Do hry tak přibyly batolata, chybějící stádium vývoje života, které ale naopak třeba v předchozím díle bylo již od počátku. To znamená, že do této doby se vám rodila miminka (prakticky statický objekt), která pak přeskočila stádium vývoje, a rovnou se z nich potom staly děti na úrovni základní školy, ale nic mezitím. To tedy tento patch napravil a dotáhli to ještě dále, než v předchozí hře. Můžete nyní děti učit chodit na záchod, naučit je mluvit a také jim pomoci získat nové znalosti pomocí učení slovíček, písmen, rozpoznávání obrázků, apod. z výukových kartiček. Krom toho také můžete již od jejich raného věku prohlubovat vztah, který s nimi máte, pomocí mazlení, mluvení o jeho zájmech a hlavně pomocí pohádek na dobrou noc. Tak jestli vás tato hra i po více než dvou letech od vydání neunavila, vězte, že ani vývojáři se nad jí ještě nechystají zlomit hůl.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0