The Sims 4 – NOVINKY – Co se to děje s lidmi ve StrangerVille?

The Sims je mezi hráči pořád jedna z nejoblíbenějších a nejhranějších sérií vůbec. Pomáhá tomu velké množství DLC a možnost modovat hru, podle svých vlastních potřeb. A i když cena celé hry se všemi rozšířeními, vám udělá pořádnou díru v peněžence, není od věci si občas nějaké to DLC pořídit. Dneska se podíváme na nejnovější počin z dílny Maxis, DLC StrangerVille.

  • Datum vydání: 26. února 2019
  • Vývojář: Maxis, The Sims Studio
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

StrangerVille je pouštní městečko, které se na první pohled zdá jako klidná, nudná díra, kam se přestěhujete z velkoměsta, abyste si odpočinuli. Tenhle první dojem vám vydrží, dokud nepotkáte prvního souseda, který se kolem vás bude divně kriplit nebo se začne nekontrolovatelně smát. V té chvíli vám totiž dojde, že tohle není normální městečko a děje se tu něco opravdu podivného.

Zvláštní dodávky zastavují u kraje silnice, zdánlivě bezdůvodně. Po sousedství se pohybují muži v oblecích, připomínající Muže v černém. A když se jeden z vašich přátel zmíní o bláznivé konspirační teorii, možná jí sami začnete věřit.

Nové rozšíření ale samozřejmě nabídne víc než jenom mapu a zajímavou zápletku. Nové sběratelské předměty a rostliny se budou hledat o něco hůř kvůli počasí, které se může změnit každou vteřinou. K odhalení celé záhady bude váš Simík potřebovat speciální detektor a vojenský výcvik. A co by to bylo za vyšetřování, kdyby se Simíci nemohli tematicky obléct. Takový bílý plášť vám pomůže projít kolem nejednoho vládního agenta.

Myslíte si, že dokážete vyřešit tuhle záhadu?

The Sims je pro mě srdcovka. Na starém počítači u rodičů doma, jsem kdysi hrála první Simíky a otřesná grafika a pár dialogů mě u hry udrželo několik hodin. The Sims 4 je pro mě jako cukrárna s nekonečným výběrem sladkostí. Rozšíření StrangerVille je jeden z nejzajímavějších updatů za poslední dobu. Konečně se hra ubírá jiným směrem než pořizováním selfíček a honem za hvězdou na chodníku slávy. Sice nesouhlasím s politikou EA, ale na The Sims prostě nemůžu zanevřít. A StrangerVille vypadá jako jedno z DLC, které stojí za to projít od začátku do konce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *