The Sims 4 – NOVINKY – DLC Psi a Kočky

29. 08. 2017 Jakub Fišer
3 031 zhlédnutí

Jistě si vzpomínáte na předchozí díly série The Sims 4, ke kterým dodatek Pets neodmyslitelně patřil. V zásadě se nejednalo o nic moc velkého, když tedy pomineme, že přidával do hry prakticky novou hratelnou postavu, tedy pejska nebo kočku. Ve třetím díle jste dokonce mohli hrát i za koně. Mimo to ale byl datadisk přeplněný všemožnými dekoracemi, ale i užitečnými předměty, jako například klecí pro papouška, kde jste mohli chovat i vzácné papoušky, a dalšími blbinkami. Vtip je ovšem v tom, že jak pro The Sims 2, tak pro The Sims 3 vyšel datadisk s domácími mazlíčky velmi brzo. Je tak s podivem, že fanoušci současného dílu The Sims 4 na něj museli čekat tak dlouho. Podstatné je ale, že se dočkali a my tak můžeme konečně v rodině The Sims 4 přivítat DLC Psi a Kočky.

Jak jsem již zmiňoval, nejedná se o nijak převratné DLC pro sérii The Sims, i přesto jej ale všichni (bez výjimky) fanoušci The Sims přivítají s otevřenou náručí. V základě nabízí možnost mít psa a nebo kočku. O oba mazlíčky se budete starat a trailer nám krásně přibližuje, jak moc se mohou vaši domácí mazlíčci stát neodmyslitelnou částí vaší rodiny. K tomu všemu hra nabízí opravdu velké množství oblečků pro vaše čtyřnohé kamarády. A ani to není všechno. Když pominu neskutečnou haldu doplňků, dekorací, misek na vodu, misek na cokoliv (zkrátka toho bude zase hodně), tak chybí ještě poslední novinka, kterou hra nabídne a to je možnost stát se veterinářem. Aby toho nebylo málo, budete dokonce moci vést vlastní kliniku.

Osobně se na The Sims 4 Psi a Kočky těším moc. Na sérii jsem lehce zanevřel (i když poslední DLC Život ve městě bylo vcelku povedené), tak alespoň budu mít možnost se ke hře vrátit. To bude moci udělat každá a konkrétně 10. listopadu, kdy hra dorazí na pulty obchodů, jak těch kamenných, tak těch virtuálních. Jen doplním, že k hraní je třeba vlastnit základní hru, ale to jistě už znáte, je to u všech datadisků stejné.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0