The Sims 4 Roční období – NOVINKY – Do Simíků dorazí sníh a spadané listí

Společnost Electronic Arts se sice pustila na volnou nohu s vydáváním bezplatných aktualizací na velké tituly (Star Wars Battlefront II, FIFA 18 a další), ale co se Simíků týče, tam stále rýžuje dukáty, jak jen to jde. Není se ale čemu divit, série The Sims, zvláště pak oblíbené datadisky, byly vždy zlatým dolem na peníze. Co ale naplat, protože jsme si je stejně vždycky koupili, neboť nás neskutečně bavily možnosti, které DLC balíčky přináší oproti klasické základní verzi hry. Poslední díl Simíků, The Sims 4, nám již ukázal domácí mazlíčky i život ve městě. V posledním zajímavém datadisku přinese i střídání ročních období.

S tím se pojí mnoho a mnoho obsahu. Roční období, v angličtině Seasons, bude opravdu jeden z těch obsahem přeplněných balíčků. Alfou a omegou bude samozřejmě střídání ročního období, tedy jaro – léto – podzim – a zima. Každé roční období přinese fůru nových interakcí a také nábytku. Na jaře budete moci slavit příchod jara, v létě se budete moci opalovat a koupat v bazénku, na podzim přijde na řadu hrabání listí a Halloween a v zimě je tu sněhová nadílka a pochopitelně Vánoce. K těm patří jak předávání dárku, tak i štědrovečerní večeře a také stavění sněhuláků.

K tomu všemu přibude plno interakcí spojených se zahrádkou a také dovednost včelařství, Simíci si tak budou moci produkovat vlastní med od vlastních včel. Pochopitelně jsem nemohl zmínit vše, protože jednak by se to sem celé nevešlo a jednak jsem vás nechtěl ochudit o překvapení. Datadisk Roční období je totiž poměrně ikonický pro celou sérii The Sims, a poprvé se objevil již u druhého dílu. Každým rokem se vývojáři ze studia Maxis pokouší DLC jakkoliv obohatit, aby se posunulo s ohlédnutím za minulou generací. Už se nemůžeme dočkat, až se přesvědčíme, jak se to vývojářům povedlo letos. Datadisk k The Sims 4 Roční období vychází 22. června 2018 na PC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *