The Solitaire Conspiracy – NOVINKY – Cyberpunk v karetním světě!

The Solitaire Conspiracy je hra, která posouvá klasický solitaire na úplně nový level. Na první pohled byste asi ani netipovali, že jde o karetní hru, vypadá totiž jako cyberpunková mela a svým způsobem je to pravda. Každá karta ve hře představuje nějakou jednotku a obklopeni špehy budete muset vymyslet, jak vybruslit z náročných situací.

  • Datum vydání: 6. října 2020
  • Vývojář: Bithell Games
  • Platformy: Microsoft Windows, macOS

Špionážní společnost Protego zaměstnávala ty nejlepší agenty z celého světa. Před začátkem hry je tato společnost zničená a její agenti jsou ponecháni svému osudu, rozházení po celém světě bez finanční i jakékoliv jiné podpory. Vaším úkolem tedy bude najít všechny agenty a přemluvit je, aby se k vám přidali.

Gameplay jako takový nepřináší do všem dobře známe hry v podstatě nic nového. Ve hře je osm rozdílných špionážních jednotek a každá z nich má jiné schopnosti, takže je logicky chcete všechny posbírat, ale hru solitaire nemění ani tyhle jednotky. Novinkou je proto hlavně příběh a cyberpunkové zasazení.

Hra má tři herní mody, kampaň s hranými cutscenami v hlavní roli s Gregem Millerem a Inelem Tomlinsonem. Countdown mod je založený na výdrži a nepřátelské jednotky (karty) točí ve vlnách. Po dohrání kampaně a odemčení všech jednotek se zpřístupní třetí mod – Skirmish a ten už vás nechá hrát, jak je budete chtít.

The Soliatiare Conspiracy se zatím chystá jenom na PC a k dispozici bude na Steamu a Epic Game Store, ale vývojáři na twitteru uvedli, že by se v budoucnosti mohla hra dostat i na další platformy, pokud si na PC povede dobře. Protože jde o karetní hru, hodně lidí čekalo na vyjádření ohledně mikrotransakcí, ve hře naštěstí žádné nebudou a jediný další výdaj po zakoupení základní hry, bude dokoupení budoucích DLC.

Tak co, dáte šanci hře, která byla dlouhou dobu neoddělitelnou součástí Windows a teď se snaží o návrat v novém ohozu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *