The Solitaire Conspiracy – NOVINKY – Cyberpunk v karetním světě!

06. 10. 2020 Nikola Štěrbová
452 zhlédnutí

The Solitaire Conspiracy je hra, která posouvá klasický solitaire na úplně nový level. Na první pohled byste asi ani netipovali, že jde o karetní hru, vypadá totiž jako cyberpunková mela a svým způsobem je to pravda. Každá karta ve hře představuje nějakou jednotku a obklopeni špehy budete muset vymyslet, jak vybruslit z náročných situací.

 • Datum vydání: 6. října 2020
 • Vývojář: Bithell Games
 • Platformy: Microsoft Windows, macOS

Špionážní společnost Protego zaměstnávala ty nejlepší agenty z celého světa. Před začátkem hry je tato společnost zničená a její agenti jsou ponecháni svému osudu, rozházení po celém světě bez finanční i jakékoliv jiné podpory. Vaším úkolem tedy bude najít všechny agenty a přemluvit je, aby se k vám přidali.

Gameplay jako takový nepřináší do všem dobře známe hry v podstatě nic nového. Ve hře je osm rozdílných špionážních jednotek a každá z nich má jiné schopnosti, takže je logicky chcete všechny posbírat, ale hru solitaire nemění ani tyhle jednotky. Novinkou je proto hlavně příběh a cyberpunkové zasazení.

Hra má tři herní mody, kampaň s hranými cutscenami v hlavní roli s Gregem Millerem a Inelem Tomlinsonem. Countdown mod je založený na výdrži a nepřátelské jednotky (karty) točí ve vlnách. Po dohrání kampaně a odemčení všech jednotek se zpřístupní třetí mod – Skirmish a ten už vás nechá hrát, jak je budete chtít.

The Soliatiare Conspiracy se zatím chystá jenom na PC a k dispozici bude na Steamu a Epic Game Store, ale vývojáři na twitteru uvedli, že by se v budoucnosti mohla hra dostat i na další platformy, pokud si na PC povede dobře. Protože jde o karetní hru, hodně lidí čekalo na vyjádření ohledně mikrotransakcí, ve hře naštěstí žádné nebudou a jediný další výdaj po zakoupení základní hry, bude dokoupení budoucích DLC.

Tak co, dáte šanci hře, která byla dlouhou dobu neoddělitelnou součástí Windows a teď se snaží o návrat v novém ohozu?Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0