The Texas Chain Saw Massacre – První řežba již v květnu! Hra zná své datum vydání!

Hra The Texas Chain Saw Massacre je velmi očekávaný titul, který vychází ze stejnojmenného klasického filmu z roku 1974. Hra slibuje, že fanouškům hororového žánru přinese strhující a děsivý zážitek. Bude k dispozici na platformách PC, PlayStation 5 a Xbox Series. Vyjde 18. srpna tohoto roku.

Hráči si budou moci vybrat, zda budou hrát za člena rodiny, nebo za jednu z potenciálních obětí. To hře dodává zajímavou dynamiku a umožňuje hráčům prožít obě strany příběhu. Západy 3 vs. 4 nabízejí svěží pojetí asymetrického žánru multiplayeru, kdy přeživší mají početní převahu, ale vrazi mohou spolupracovat, aby vyrovnali šance.

Testovací verze vyjde 25. května a poskytne fanouškům první pohled na hru a umožní jim vyzkoušet si, co je čeká. Je to skvělá příležitost pro hráče, aby poskytli zpětnou vazbu a pomohli utvářet hru před jejím oficiálním vydáním.

Předchozí hororová hra společnosti Gun Interactive, Friday the 13th: The Game, nesplnila očekávání, přestože byla založena na populární sérii. Tvůrci však slíbili, že se ze svých chyb poučili, a jsou odhodláni přinést s hrou The Texas Chain Saw Massacre kvalitní hororový zážitek.

The Texas Chain Saw Massacre vypadá jako slibný přírůstek do žánru hororových her. Díky svému jedinečnému pojetí asymetrického multiplayeru a odhodlání přinést děsivý zážitek se může stát hitem jak u fanoušků série, tak u hororových nadšenců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *