The Valiant – NOVINKY – Křížová výprava proti starému známému!

Studio Kite Games si doteď všichni spojovali především s druhoválečnou strategií Sudden Strike 4. Zdá se, že po řadě DLC do zmíněné strategie zatoužili vývojáři po změně. A i když zůstali u strategií, přesedlali na středověk. Přesněji nás vývojáři vezmou do 13. století v nové real-time strategii s RPG prvky a názvem The Valiant.

  • Datum vydání: bude oznámeno
  • Vývojář: Kite Games
  • Platfomry: Microsoft Windows, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S

The Valiant nabídne hráčům 15 kampaňových misí, v čele s vysloužilým rytířem Theoderichem, který se vrací do služby jenom proto, aby zastavil starého známého Ulricha. Ten si totiž usmyslel, že potřebuje mít ve svém držení starověký a hlavně posvátný artefakt – Áronovu hůl. A aby ji poskládal dohromady a získal bájnou moc, udělá doslova cokoliv.

Tomu se přirozeně snažíte zabránit v čele vlastní družinou hrdinů. A jak už to bývá u strategií mixnutých s RPG, různé postavy mají různé talenty, kterých se dá v konkretních situacích pěkně využít. K tomu se staráte o levelování postav a jejich schopností a svou roli hraje i výbava, kterou skupině přidělíte. No a potom hurá do boje a ať vyhraje ten nejlepší.

Singlplayerová kampaň není jediná, hra mimo to láká i na kooperativní multiplayer. Kde se po boku dvou kamarádů vydáte na trochu jiné dobrodružství. Last Man Standing na vaše spojené síly posílá vlny nepřátel a bossů a nechává vás bránit se. A samozřejmostí jsou PvE mlutiplayer scénáře a PvP bitvy 1v1 nebo 2v2, kde postupně zabíráte protivníkovi body. A každá vyhraná bitva v multiplayeru vás posune blíž ke speciálním odměnám, díky kterým si svoje jednotky můžete customizovat. Nedá vám to sice výhodu nad protivníkem, ale budete mít hezké mrtvoly.

THQ Nordic počítá s tím, že vydají hru ještě letos na počítače i konzole, i když ještě nebylo stanoveno žádné pevné datum vydání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *