The Walking Dead: Michonne – RECENZE – Propadák / úspěch?

22. 07. 2016 Vojtěch Pastuszek
1 434 zhlédnutí
 • Datum vydání: 23. února 2016
 • Platformy: PlayStation 3 / 4, Xbox One / 360, Android, Microsoft Windows, Mac OS, iOS
 • Vydavatelé: Telltale Games , Activision
 • Žánr: Adventura, single – player

Tato hra byla představena na E3 v roce 2015. Obsahuje pouze 3 místo 5 obvyklých epizod, ve kterých vlastně zjistíme, co se dělo s hrdinkou Michonne, když opustila Ricka Grimese a posléze se k jeho skupině opět vrátila. Hra je vytvořena podle komiksové předlohy.

michonne

Neskutečný zážitek, nebo pouhopouhý propadák? Pokud jste milovníci zombie filmů, seriálů, her a všeho možného se zombíky spojeného, tak určitě znáte první a druhé vydání The Walking Dead, ve které hraje hlavní roli hrdinka Clementine. Lidé po projetí druhé části se doslova nemohli dočkat na třetí pokračování tohoto trháku. Telltale Games se tedy rozhodlo udělat minisérii, aby zkrátili dobu čekání na pokračování třetího dílu.

Líbí se ale toto rozhodnutí? Hráči totiž nemají moc rádi, když jim vývojáři neustále podávají pomocnou ruku, ukazují jim kde jít, kde ne. Ačkoli si ve hře můžete vybírat Váš „osud“, nebo si to máte alespoň myslet, tak je to úplně stejně jako u her předešlých. Vývojáři vám dávají tu naději, že si osud hrdiny vyberete sami, ale jste na omylu. Je pouze jedna cesta, která se dá vybrat.

Hlavní hrdinkou zde měla být stejná herečka, jako je v seriálu, ale tvůrci se s ní nepohodli a nahradili ji Samirou Wiley. Pokud jste vášniví čtenáři komiksového vydání, tak se jedná o díly mezi 126. a 139 číslem.

michonnee

 

Verdikt je bohužel takový, že hra nestojí za tu cenu, kolik stojí. Pokud nejste až tak netrpěliví na třetí díl, který zde bude co nevidět, tak si hru kupovat ani nemusíte, o nic velkého nepřijdete. Koupi doporučuji pouze nadšencům, kteří nedokážou vyčkat.

Rozhodně doufáme, že třetí díl The Walking Dead bude o mnoho lepší, než tato minisérie. Bohužel se tato hra moc nepovedla, což je škoda.

+ Lépe propracované bojové scény, příběh

– Většinu času vám potrvá proklikat se zdlouhavými dialogy, než s hraním samotným.

Hodnocení: 6,5/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0