The Walking Dead: Season Three – NOVINKY – Clementine a její maličkost

12. 12. 2016 Vojtěch Pastuszek
1 446 zhlédnutí

A je to tady, konečně. Blíží se Štědrý den, a vy nemáte nic pro vaše děti, přítelkyně, přítele… popřípadě pro sebe? A zmínění jsou fanoušci série The Walking Dead? Není nic jednoduššího, než jim koupit tuto dlouho očekávanou hru. Vývojáři z Telltale Games to mají ale perfektně vymyšlené. Dnes, kdy píšu tento článek (12.12.2016), vyšel poslední díl v seriálovém vydání – na pokračování série si budete muset počkat „pár“ měsíců, a pokud někdo ještě nenarazil na třídílnou sérii The Walking Dead + dodatek Michonne, čekací doba na seriál se vám ihned zkrátí, pokud si všechny hry projedete. Já osobně se již nemohu dočkat, až si ji budu moci zahrát. Velmi mě potěšil fakt, že hra vyjde pouhý jeden den po mých narozeninách, krásný to dárek.

The Walking Dead: Season Three má vyjít 20.12.2016. Pevně doufám, že se jim nevyskytne žádná chyba a datum vydání by se musel o něco protáhnout. Abych řekl pravdu, pokud se na novou očekávanou hru těším, vždy si zabrouzdám na internet a hledám všelijaké informace o hře, malé spoilery a jiné. Jenže tady jsem to neudělal a vím proč. Před zhruba 4 lety jsem si ani ve snu nemyslel, že by mne mohla okouzlit jakákoli ADVENTURE hra. Jenže The Walking Dead to ihned změnilo. Podle mne je to nejlepší adventure hra, která zde doposud je, i když si osud moc vybrat nemůžete. To je důvod, proč si všechno překvapení nechávám až na samostatné hraní.

Bude to, až na pár dní, přesně 3 roky od vydání druhého dílu. V dvojce se Clementine snažila být více soběstačná, ale moc se jí to nedařilo. Jedinou věc, kterou jsem z této hry viděl, je samotný trailer. A musím říci, klobouk dolů. Hlavně na propracování Clementine. Ta zde byla ukázaná pouze v 2 sekundách, ale ta její krása, propracovanost, až jsem skoro spadl ze židle, jak mne ta holčina nadchla. Graficky se oproti jedničce nemá za co stydět. Příběh by se zřejmě opět neměl týkat pouze problémů Clementine, ale i vedlejších postav, které budou nedílnou součástí k dalšímu postupu ve hře.

Nechme se ale překvapit, co nám pod stromeček Telltale Games nadělí. Vypadá to ale, že Clementine bude nebojácná dívenka, která se již nenechá zastrašit sebemenším výskytem „chodců“.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0