The Walking Dead: Survival Instinct – RECENZE – Hra plná strašidelných úkolů

The Walking Dead: Survival Instinct

Další zombie apokalyptická počítačová hra plná zdemolovaných měst, aut a vesnic. Už z názvu hry jste si mohli všimnout, že hra má stejný název jako seriál The Walking Dead (Živí Mrtví). Ale Walking Dead: Survival Instinct je jen obyčejná počítačová hra plná zombií a příběh hry je úplně jiný, než příběh populárního televizního seriálu. Na začátku hrajete Za Merla Dixona (bratra Daryla Dixona), který je na lovu a tam na něj zaútočí dav zombií, které přilákal výstřel člena Merlovy skupiny. Poté už hrajete za Daryla Dixona. Nacházíte se v opuštěné chatě se svým posledním členem skupiny. Vaším úkolem je dostat se přes krvelačné zombie z chaty a dojít pro auto, kterým odjedete pryč z lesa. Pak vás čeká spousta strašidelných a nebezpečných úkolů v různých městech a vesnicích.

Ve hře jsou velmi dobře naprogramované grafické detaily včetně vlastností zombií. Zombií přiláká světlo, výstřely a různé zvuky. Při plnění úkolů sbíráte ve městech a vesnicích zbraně, jídlo, vodu a prázdné skleněné láhve. Pomocí těchto lahví lze odlákat zombie (prázdnou skleněnou láhev odhodíte pryč a zvuk při rozbití láhve přiláká zombie).

TWD 1

Ve hře The Walking Dead: Survival Instinct je obsažen singleplayer mód (hra pro jednoho hráče) s velkým množstvím strašidelných úkolů. Hra bohužel neobsahuje multiplayer mód (hra pro více hráčů), ale místo toho si můžete do hry nainstalovat několik herních módů, například Zombie Horde mód. Zombie Horde je mód, ve kterém hrajete na určité mapě hry, musíte za určitou dobu najít a posbírat zbraně a munici a pak zničit hordu krvelačných zombií, která na vás zaútočí.

Ve hře jsou vynikajícím způsobem nadabované postavy včetně Daryla Dixona (postava, za kterou hrajete). Daryla Dixona dabuje herec Norman Reedus ze slavného seriálu The Walking Dead (Živí Mrtví). Hra byla vytvořena v roce 2013.

twd 2

10 z 10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.