The Witcher: Sirens of The Deep – Nový projekt z Netflix světa Zaklínače

Netflix zveřejnil první trailer k filmu The Witcher: Sirens of the Deep, chystaného animovaného filmu ze světa Zaklínače. Trailer prozrazuje, že hlas postavě opět propůjčí Doug Cockle, známý svým ztvárněním Geralta ve hrách od CD Projekt RED. Film se odehrává během událostí první série seriálu od Netflixu a zaměřuje se na konflikt mezi lidmi a rybáky v přímořské vesnici. Příběh je pravděpodobně adaptací knižní povídky Malá oběť, v níž vystupuje Geralt a bard Essi Daven.

Film produkuje studio Mir, které pracovalo i na prvním zaklínačském animovaném filmu Wolf’s Dream. Plnohodnotný oficiální trailer by měl být zveřejněn příští rok a samotný film bude mít premiéru na Netflixu v druhé polovině roku 2024. Fanoušci Zaklínače a díla Andrzeje Sapkowského na tento animovaný film netrpělivě čekají od jeho oznámení v září 2021. Trailer dává nahlédnout do akce, příšer a rozvětveného příběhu, který se ve filmu objeví.

Youtube Trailer

Za zmínku stojí, že showrunnerka Lauren Hissrich a její tým scenáristů, kteří stáli za hraným seriálem, se podílejí i na animovaném seriálu a píší jednotlivé epizody. Zdá se, že film čerpá inspiraci z povídky Malá oběť, ale také rozšiřuje spor mezi merfolky a královstvím, který může vést k válce. Obsazení Douga Cockla do role Geralta je pro fanoušky her vzrušující, protože do filmu přenese své ikonické ztvárnění.

Zatímco se v traileru objevují české titulky, na finální dabing si ještě musíme počkat. Své hlasy však filmu propůjčí i Anya Chalotra jako Yennefer a Joey Batey jako Marigold, oba ze seriálu od Netflixu. O animaci se postará jihokorejské studio MIR, známé svou prací na filmu Nightmare of the Wolf. Fanoušci se mohou těšit na akční a vizuálně úchvatnou adaptaci zaklínačského univerza ve filmu The Witcher: Sirens of the Deep.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *