The Wolf Among Us 2 – Vlk je zpět! Nové screenshoty!

Pět let po oznámení je hra The Wolf Among Us 2 konečně „ve vývoji“ ve studiu Telltale, jak potvrdil Geoff Keighley, který se podělil o čtyři nové screenshoty ze hry. Tyto screenshoty obsahují charakteristickou grafiku ve stylu grafických novel od Telltale a ukazují hlavního hrdinu série Bigbyho, jak prozkoumává Fabletown a vyšetřuje místo činu.

Pokračování adventury z roku 2013 bylo poprvé oznámeno v roce 2019, ale kvůli různým komplikacím a zákulisním problémům byly aktualizace o vývoji hry vzácné. Společnost Telltale však upřesnila, že na hře pracuje od roku 2020, kdy oznámila její zpoždění kvůli přechodu na Unreal Engine 5. V současné době není potvrzeno žádné datum vydání hry.

Existovaly obavy, že projekt byl zrušen poté, co Telltale v roce 2023 propustilo vývojáře. Vývojáři však fanoušky ujistili, že všechny projekty jsou stále ve výrobě. Nedávno vyšlo najevo, že The Wolf Among Us 2 zůstává v interní produkci Telltale, i když Life is Strange: True Colors studio Deck Nine pracovalo na předprodukčním scénáři. S vydáním těchto nových screenshotů fanoušci doufají, že se brzy dočkají dalších novinek o hře.

Pokud jde o příběh hry, The Wolf Among Us 2 se odehrává šest měsíců po událostech prvního dílu. Bigby Wolf je suspendován z funkce šerifa a navštěvuje terapii na zvládání hněvu. Hra zkoumá jeho vnitřní boje a pokusy najít své místo ve světě. Nové screenshoty naznačují, že hra vzniká v Unreal Engine 5.

Ačkoli zatím není potvrzeno datum vydání, je pravděpodobné, že The Wolf Among Us 2 bude představen 7. června na Summer Game Festu. Hra je velmi očekávanou adventurou a fanoušci se nemohou dočkat, až se znovu vrátí do světa Bigbyho Wolfa a jeho pohádkových přátel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *