THQ Nordic – Nové detaily očekávaných titulů!

Společnost THQ Nordic nedávno představila několik zajímavých her, které chystá. Mezi nimi je remake kultovní hry Gothic, nová hra South Park, temný příběh Želv Ninja, pokračování Titan Quest a akční strategie Last Train Home.

Remake Gothicu byl ukázán prostřednictvím atmosférického traileru, který slibuje novou vizuální podobu, lepší animace a další vylepšení. Hra zatím nemá stanovené datum vydání, ale bude dostupná na PC, PlayStation 5 a Xboxu X/Series.

Hra South Park: Snow Day je kooperativní bojovka, ve které se hráči vypraví do zasněžených ulic South Parku. Cílem je zachránit svět a užít si den volna ve škole. Hra vyjde v roce 2024 na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

TMNT: The Last Ronin je adaptace akčního RPG založené na grafickém románu Teenage Mutant Ninja Turtles. Příběh se odehrává v budoucnosti, kde přežil pouze jedna ze Želváků, která hledá spravedlnost za ztrátu své rodiny. Hra je ve vývoji pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Alone in the Dark je temným příběhem vyšetřovatele Edwarda Carnbyho, který se snaží odhalit záhadné zmizení. Hra nabídne možnost hrát za Carnbyho nebo za Emily Hartwoodovou a vyjde 25. října na PC, PlayStation 5 a Xboxu X/Series.

Titan Quest 2 je akčním RPG s epickou výpravou vyvíjené týmem z Grimlore Games. Hra nabídne flexibilní systém postav, náročné souboje a online multiplayer. Vyjde na PC, PlayStation 5 a Xboxu X/Series.

Poslední zmínkou je Last Train Home, historická real-time strategie s prvky survivalu od brněnského studia Ashborne Games. Hra se inspirovala skutečnými událostmi a bude mít český dabing a titulky. Přesné datum vydání zatím není známo, ale vyjde na PC.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *