Thymesia – NOVINKY – Morový doktor schopný přeměnit nemoci ve zbraně!

Studia OverBorder a Team 17, spojili svoje síly při práci na novém akčním RPG s názvem Thymesia. Hlavní postavou je morový doktor, který využívá svoje schopnosti k vytváření zbraní z nemocí. Na své si přijdou fanoušci soulslike her, především Bloodborne, vývojáři se tímhle konkrétním titulem trochu víc inspirovali.

  • Plánované datum vydání: 31. prosince 2021
  • Vývojář: OverBorder Studios, Team 17
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux, macOS

Obyvatelé království Thymesia se naučili využívat alchymistické dovednosti ke svému prospěchu. Nějakou dobu díky tomu byli uznávaní a všechno vypadalo růžově, dokud nezašli příliš daleko a nezjistili tak, jaká je cena za používání těchto schopností.

Království ovládla děsivá monstra, toulající se po ulicích, terorizující lidi. Odpovědí na tuhle zoufalou situaci je Corvus, morový doktor, který dokáže v nemocí vytvořit mocné zbraně. Jediný háček je v tom, že ztratil paměť a musí zase získat svoje vzpomínky.

Vývojáři se zatím nepodělili o moc detailů týkajících se gameplaye. Hlavní náplní hry bude kromě hledání ztracených vzpomínek souboj. Corvus je schopný vzít nějakou nemoc a doslova ji přeměnit na zbraň, může vytvořit mocný meč nebo kosu. Při soubojích může také čerpat energii přímo z nepřátel a dá se předpokládat, že v hotové hře budou další speciální schopnosti, které si hráč postupně odemkne.

Thymesia vypadá jako zajímavé RPG, temná atmosféra ze hry přímo čiší, příběh vypadá zajímavě, stejně jako soubojový systém. Jde pořád soulslike hru a je potřeba s tím počítat, není to nejoriginálnější titul, na který narazíte, ale myslím, že pořád půjde o skvělou hru.

Thymesia je zatím oznámená jenom na PC a jestli vyjde na i na konzole zatím není jasné. Už teď je možné předobjednat si Thymesii na Steamu, hotová by měla být 31. prosince 2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *