Tiny Gladiators – RECENZE – Bojovka na smartphony jako dělaná

Začínají prázdniny, mnozí jdou na brigády, nebo přímo do práce. Jsou zde ale takoví, kteří si raději naposled chtějí „odpočinout“, a čím jiným se nejlépe odreagovat od stresů ze školy, než hrami? No jo, jenže která bude ta pravá, u které zůstanu opravdu dlouho? Z osobních zkušeností, co mám s touto hrou, vím, že se nikdy nenudím. Tiny Gladiators je ze začátku pro všechny, to pravé potěšení ale najdou teprve ti, kteří mají rádi stereotyp ve hrách, kde se nic moc nového neděje.

Tiny Gladiators je hra na smartphony. Proč zrovna smartphone, a ne PC? Na PC je fůra dobrých her, ale najít tu správnou na mobil, to je opravdový kumšt. Ihned ze začátku říkám, že vše se dá vydělat bez vkládání reálných peněz do hry, všechno brnění, zbraně a vylepšení může mít opravdu každý, chce to jen čas.

Ze začátku máte na výběr ze 3 postav, 4. si můžete poté dokoupit za krystaly, které dostáváte za každý vyhraný zápas nebo level up. Při tomto také dostáváte goldy. Toto je jediná měna, která ve hře existuje. Na výběr je dýkař, oštěpář, válečník a poslední bonusový je bojovník s obouručákem. Každý má svoje spelly a passivky, to si ale zjistíte určitě sami.

Hratelnost je primitivní. Na levé straně máte pouze dvě šipky k pohybu doprava a doleva. Na pravé straně máte skok, útok a 2 spelly, popřípadě 3tí, který získáte, když budete mít oblečený nejlepší set. Vždycky bojujete proti umělé inteligenci a buď to jsou normální vojáci, nebo bossové.  Při zabití bosse si můžete otevřít jednu truhlici s náhodným dropem. Jen rada do začátku. Hrajte to s internetem, budete dostávat co 3 a co 24 hodin truhly. Nyní také vývojáři přidali do hry clany. Pokud jste v některém z nich, dostáváte bonusové efekty pro vaší postavu. Dále je zde PVP, kde ale bohužel bojujete stále s umělou inteligencí a dostáváte se výše a výše ve světovém žebříčku. A jako poslední je zde Survival. Zde se na vás vrhne jeden nepřítel, pokud jej zabijete, objeví se nový, a takhle až do doby, než vás zabijí. Za každé zabití dostáváte Souly, za které si poté kupujete speciální sety.

Chce to trpělivost, ale pokud vám opravdu nevadí stereotyp, tak je Tiny Gladiators hra přímo dělaná pro vás. Já ji osobně hraji již třetím měsícem a stále mne baví. Mám dokonce i svůj clan Hell Moon, ve kterém pomáhám nováčkům, nebo celkově s čechy a slováky navazujeme komunikaci a pomáháme si. Tak se připojte! Jinak obrázky jsou mé, a ano, byl jsem první ve světě v PVP.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *