Titanfall 2 – NOVINKY – Dvojka konečně venku!

První Titanfall se objevil v roce 2014 a zaznamenal obrovský úspěch, a proto se nemůžeme divit, že 28. října vyšlo jeho pokračování – Titanfall 2.

Základní princip Titanfallu samozřejmě změněn nebyl – v roli vojáka máte možnost nasednout do obřího mechanického stroje a ovládat ho na bojišti. Titán a voják jsou postaveni do potřebných kontrastů a hráč tak musí zvolit, jestli chce být zranitelnější a mít větší obratnost, anebo chce být pomalejší, hlasitější a ovládat silnější zbraně z prostředí titána. Tohle všechno by ale na nový díl asi nestačilo a vývojáři museli značnou část herních principů změnit a vylepšit.

Ve druhém díle jsme se dočkali plnohodnotné kampaně, která nás provede příběhem vojáka Jacka Coopera. V jeho roli se budete pokoušet splnit důležitou misi, pro kterou jste patrně jedinou nadějí, ale dost spoilerů. Kampaň je ve dvojce plnohodnotná.

image-12df2645-1759-4769-8a64-30d125a9c391

Prostřední Titanfallu 2 vypadá dobře. Naleznete v něm spoustu prvků podporující dynamiku hry, narazíte na krásnou přírodu, uzavřené laboratoře, industriální čtvrtě, ale bohužel to asi nebude úplně přesně to, co byste čekali od hry, která vyšla na konci roku 2016.

Na dynamickou kampaň navazuje to hlavní – multiplayer a díky kampani na něho můžete být lépe připraveni. Ve hře s více hráči budou největší změnou baterie titánů. Ty budou teď nutné pro správné fungování štítů a hráč po nich tak bude muset pátrat nebo počítat se sníženou výdrží svého titána.

Novinkou v multiplayeru bude také mód Bounty Hunt, který je postaven na principu hromadění peněz v bance. Ty získáváte za zabíjení nepřátel a při každé smrti se vám sníží o polovinu. Nutno také podotknout, že do zmíněných bank budete moci ukládat peníze jen v určitém časovém úseku a konfliktům s ostatními hráči se tak rozhodně nevyhnete.

Titanfall 2 tak rozhodně zatím potěšil a uvidíme, jak se bude dále vyvíjet v dlouhodobějším horizontu, a zdali se nejedná jenom o prvotní nadšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *