Tomb Raider – Nové Dobrodružství v Indii s Otevřeným Herním Světem

Podle insidera herního průmyslu V Scoopera se další hra ze série Tomb Raider bude odehrávat v Indii a bude mít otevřený herní svět. Společnost Crystal Dynamics, která hru vyvíjí, ji oznámila v dubnu 2022 a potvrdila, že bude vyvinuta v Unreal Engine 5. V Scooper na Twitteru prozradil, že hra bude mít rozsáhlé scenérie a představí nový transverzální režim s motorkami a padáky.

Uniklé informace se shodují s předchozím únikem z února, který se rovněž zmiňoval o hře v otevřeném světě a transverzálních možnostech. Uniklé informace naznačovaly, že hra bude obsahovat prvky MMO a pět padouchů, včetně stereotypních postav, jako je boháč, mafiánský boss a dva bratři. Spekulovalo se také o tom, že se vrátí postavy jako Jonah Maiava a Kurtis Trent a Lara Croft bude mít strom dovedností s kouzly. Hra byla popsána jako směs různých trendů a žánrů, ale zatím není jasné, zda se to týká hratelnosti nebo výtvarné stránky.

Co se týče data vydání, V Scooper neuvedl konkrétní datum, ale naznačil, že by hra mohla být uvedena brzy, možná do roka. Předchozí hra ze série, Shadow of the Tomb Raider, vyšla před šesti lety a fanoušci netrpělivě očekávali další díl. Z úniku také vyplývá, že hra se bude více zaměřovat na stealth a bojové dovednosti, přičemž systém náboru umožní hráčům najímat si spojence pro strategickou pomoc.

Vzhledem k použití Unreal Engine 5 fanoušci doufají, že hra bude mít ohromující vizuální zpracování a technické inovace. Ačkoli konkrétní datum vydání nebylo uvedeno, úniky naznačují brzké vydání, možná do jednoho roku. Po úspěchu restartu série a po letech budovaného očekávání se fanoušci Tomb Raidera těší na nové dobrodružství Lary Croft v otevřeném světě Indie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *