Tools Up! – NOVINKY – Kooperace s kladívkem v ruce!

Baví vás hry jako Overcooked nebo Moving Out, které se tváří neuvěřitelně přátelsky, ale jakmile se do hry připojí vaši přátelé, místo spolupráce hledáte způsoby, jak sabotovat vaši společnou snahu? V tom případě si zapište do kalendáře datum 3. prosince, protože vychází Tools Up!, kooperativní hra, která očekává, že hráči zrenovují byty ve výškové budově podle přání zákazníků.

  • Plánované datum vydání: 3. prosince 2019
  • Vývojář: The Knights of Unity
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch

Tools Up je hra pro 1 až 4 hráče. Tým renovátorů dostává jednoduchý úkol, opravit byty v mrakodrapu a řídit se při tom přáním zákazníků, od kterých dostal blueprinty. Tools Up hráče nijak neomezuje a mrakodrap můžete předělat, tak jak sami uznáte za vhodné. Nájemníci odjeli na dovolenou a kdo ví, kdy se vrátí.

Cílem hry je renovace. Hráči postupně mění tapety, koberce a nábytek, občas zboří nebo naopak postaví nějakou stěnu. Aby byla hra zajímavější, plány budovy (blueprinty) může mít vždycky jenom jeden hráč a vzhledem k tomu, že nemáte moc času na zbyt, buď musíte věřit tomu, který má plány u sebe a rozdává úkoly nebo mu je musíte sebrat. Hráč, který drží plány je taky jediný z týmu, který může otáčet kamerou.

Tools Up! je graficky jednoduchá hra, plná roztomilých postaviček, začínáte jenom se 4 charaktery, ale časem si odemknete další. Barevný svět vypadá připravený na řádění hráčů všech věkových kategorií. Věci kolem sebe můžete házet po ostatních hráčích nebo s nimi například prorazit stěnu a podobně to funguje i s ostatními hráči.  Až vás kolega naštve, jednoduše ho prohodíte stěnou do vedlejší místnosti.

 Tools Up! je klasická kooperativní hra s jednoduchým příběhem (pokud se tomu tak dá říkat). Před Vánocemi jde o super nákup, protože kdy jindy se hádat než o svátcích a vzhledem k tomu, že hra vyjde na všechny platformy, nikdo se nemůže vymlouvat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.