Top 3 nejočekávanější hororové hry roku 2018 – TÉMA

Při čtení mých článku si velice záhy uvědomíte, že má obliba v děsu není zcela náhodná a horory mě opravdu baví. Rok 2018 jim navíc velmi přeje a já se rozhodl sebrat všechny informace ohledně připravovaných hororových herních trháků a sestavit seznam tří nejočekávanějších hororových her, které nás svou přítomností potěší již letos. Pokud se rádi bojíte, pojďte se bát se mnou.

Agony

Máte rádi středověké myslitele, jako například Dante Aligieriho? Jeho Božskou komedii jsem četl ve druhem ročníku na střední škole a totálně mě okouzlila. Rozpracovává v ní představu pekla, zpochybňuje církev a tehdejší chápání života a smrti. Když byl titul Agony ohlášen a my se dozvěděli o jeho specializaci něco více, mé srdce zaplesalo a věřím, že i srdce mnohých z vás. Agony vás uvrhne do role duše mrtvého poutníka, který dokáže ovládat další démony v pekle. Svět jako takový vás nebude zajímat, všude kolem vás totiž bude cítit zmar, smrt, odpor a zápach hořící síry. Agony míří opravdu hodně vysoko, což dokazuje i plánované vydání na všechny podstatné platformy: PC, PlayStation 4 a i Xbox One.

  • Datum vydání – 30. březen 2018

Scorn

Titul ne nepodobný výše zmíněnému Agony. Scorn vás přenese to neznámého světa plného tělních tekutin, organických hmot s hlavně temna. Podle tvůrců však nejde o peklo a podobnost s Agony je tak jen estetická. Scorn není nic pro trypofobiky, zato potěší milovníky umění zvaného biomechanický surrealismus od Ruediho Gigera. Ať už vám přijde Scorn fascinující či zavrženíhodný, je zajímavý a já se už nemohu dočkat, až budu mít možnost se v něm prozkoumat.

  • Datum vydání – říjen 2018

Call of Cthulhu

Ani milovníky postmoderního hororu nezklamu. V letošním roce se můžeme těšit i na návrat H. P. Lovecrofta a jeho božstva Cthulhu. Jakožto detektiv budete řešit případ ztracené rodiny, která nakonec vede ke skupině okultistů vzývajících právě Lovecroftovo Cthulhu. Případ, který ze začátku působí jen děsivě má až nedozírné následky a ty, jakožto místní policejní zmocněnec budete muset řešit. Titul není jen tak ledajakým hororem a skýtá v sobě i investigativní detektivní prvky, které ocení snad všichni hráči. I tento titul vychází vedle PC platformy Steam i na PlayStation 4 a Xbox One. Podle očekávání bohužel nevyšel vloni, jak původně měl a jeho čas by tak měl nadejít letos.

  • Datum vydání – druhá polovina 2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *