TOP aprílové žerty ze světa videoher – TÉMA

Jakmile se podíváte na neuvěřitelnou zprávu, často ji kvůli aprílu popřete, třebaže si z vás nikdo nedělá legraci. O to těžší pak člověku připadá, vyhodnotit rozdíl mezi žertem a realitou. Včera uniklé video se záběry čtvrtého Mass Effectu mluví samo za sebe. Dnešní článek nabídne ty nejlepší aprílové žerty, jaké se objevily za poslední dobu.

Half Life 3 ve vývoji

Tradiční žert si vystřihla redakce herního časopisu SCORE, jejíž vtip o třetím Half Lifu působí malinko ohraně. Ve svém příspěvku uvedli, že Valve dali HL3 do distribuce, ale protože si této hry nikdo nevšiml, ihned ji stáhli. Nikdo jiný tento druh vtipu neopakuje tak dlouho, přesto se zdá, že vždy splní svůj účel. Totiž pobavit co největší skupinu lidí.

apríl 4

Screenshot ze čtvrtého Samorostu

Ani další vtip nepochází od nikoho jiného, než právě od redakce SCORE. V dalším příspěvku lákajícím na článek o třetím Samorostu se objevil obrázek čtvrtého dílu, který se podobal fotografii lesní krajiny. Co jiného čekat, když před nedávnem navštívili tvůrce hry…

Kingdom Come na staré SNES

Warhorse vedení Danem Vávrou se pustili do optimalizace své hry, a tak hráčům poskytli jasný důkaz jejich úsilí. Dle nich Kingdom Come rozběhne i stará konzole od Nintenda SNES, což chtěli dokázat ilustrativním obrázkem. Prý se celá hra objeví v 16-bitových barvách a udrží si stabilních 30 FPS. Slušná práce!

apríl 2

Klepnu jsme zabugovali schválně

Tvůrci třetího Zaklínače ve speciálním aprílovém videu předvedli strastiplný vývoj Klepny. Kůň hlavního hrdiny občas tropí hlouposti, ovšem CD Projekt se přiznali, že ji zabugovali schválně! Prý se jim zdála až moc dobrá, a tak z ní učinili docela hloupého koně. V úvahu prý vzali také možnost, že by mohla mluvit. Celý žert se neobešel bez kladných reakcí a nám se líbí, že si ze sebe CD Projekt umí udělat legraci.

Heartstone jako MMO

Blizzard samozřejmě nezůstal pozadu a v aprílovém traileru oznámil příchod nového módu pro Hearstone. Čeká nás nová, třetí perspektiva, jak hlásali tvůrci. No, pokus dobrý, ale záběry nepůsobily moc věrohodným dojmem. Snad příště.

apríl 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *