Total Tank Simulátor – NOVINKY – Další úspěšná polská hra na obzoru?

Total Tank Simulator je, jak už název napovídá simulátor tankových bitev od nezávislého herního studia z Polska – Noobz from Poland. Hra ještě není hotová a datum vydání zatím není znám, ale i tak si ji hráči můžou vyzkoušet už teď v demo verzi číslo 4. Začátkem března vyjde demo 5, které s sebou přinese další funkce a posune hru blíží k vydání. Nejspíš vás zajímá, co nabízí hráčům Total Tank Simulátor teď?

Datum vydání: TBA

Vývojář: Noobz from Poland

Platformy: Microsoft Windows

Total Tank Simulator se snaží být historicky tak přesný, jak jen to u takové hry jde. Kampaň je dostatečně zábavná, jednotky se dají jednoduše ovládat a v sandboxu si hráči mohou vytvořit vlastní levely. Momentálně jsou ve hře tři frakce, za které se dá hrát – Rusko, Německo a USA, ale soudě dle prázdných čtverečků, budou další frakce postupně přibývat.

Kampaň je stejná jako v ostatní Total Simulator hrách. Naskládáte na mapu jednotky, které máte zrovna k dispozici, spustíte simulaci a čekáte, jestli se vám povede vyhrát. Pravděpodobně se u ní zapotíte, ale nejde o žádnou hardcore záležitost. Sandbox proto může být o něco zábavnější. Jako první si hráč vybere národy, které proti sobě postaví a mapu na níž se utkají. Potom už zbývá jenom sledovat bitvu a doufat, že vyhraje ta správná strana.

Hráče čeká kompletně zničitelné prostředí a velká nabídka jednotek, mezi nimiž nesmí chybět artilérie, pěchota, tajné projekty jednotlivých národů a další perličky. Navíc je ve hře už teď multiplayer. A všichni víme, že hry s multiplayerem jsou lepší.

Ačkoliv existuje spousta simulátorů zaměřených na dobu kolem 2 světové války, Total Tank Simulator má něco do sebe. Asi vás neuchvátí jeho grafické zpracování nebo soudntrack, ale jestli má tahle hra něco, čemu se ostatní nevyrovnají, je to hratelnost. TSS by mohl přitáhnout fanoušky her jako je například Men of War nebo lidi, které zajímá, kolika T-34 se vyrovná jeden Pershing nebo Tiger. Tak jako tak stojí za vaši pozornost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *