Total War Battles: Warhammer – MOBILNÍ HRY – Velké bitvy na malých obrazovkách!

Spojení sérií Warhammer a Total War před několika lety dalo vzniknout úplně nové, epické sérii, kterou si myslím nenechal ujít žádný počítačový hráč. To se ale brzo změní, počítače už nebudou jedinou platformou, na které si Total War Warhammer zahrajeme. Na mobilní platformy se chystá tohle perfektní spojení dvou sérií pod názvem Total War Battles: Warhammer.

Zpracování hry se ujala čínská společnost NetEase ve spolupráci s Creative Assembly a Games Workshop. Takže se skalní fanoušci série nemusí bát, hra je oficiálně a plně licencovaná. Už te´d víme, že hra poběží na Unreal Enginu 4 a na prvních videích, o která se vývojáři podělili vypadá opravdu dobře.

Hra se inspirovala klasickou deskovkou Warhammer, ale myslím, že žádný hlubší příběh tam nebude. Nepřátelé se snaží zmocnit ostrova Warpstone, nejradši by si pod ním vybudovali obrovské hnízdo a usídlili se tam natrvalo. Vaším úkolem je jim v tom samozřejmě zabránit a to pomocí diplomacie nebo na bitevním poli. Vývojáři slibují stejně epické bitvy do jakých se můžeme pustit na počítačích, napakované do mobilních zařízení po celém světě.

Všechno musíme brát s nadsázkou, i když je to hezká představa, asi těžko se dočkáte obrovské bitvy s tisícovkami NPC na obrazovkách telefonu a to všechno k tomu v reálném čase. Nicméně ani menší bitvy by nemuseli být úplně k zahození. Na mobilních zařízeních se nám navíc naskytne možnost utvořit silnou alianci s přáteli a spolu s nimi zabírat kusy země, což přidává k celému gameplayi zajímavý prvek.

Hra je pořád ve vývoji a na oficiálních stránkách hry se zatím mluví jenom o blížícím se spuštění bety, ale nikde ani zmínka o datu. Více informací vývojáři připravují pro fanoušky na Discord serveru hry. Taky víme, že hra poběží na Androidech i iOS, ale zatím nejsou dány žádné konkrétní požadavky na zařízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.