Total War: Pharaoh – Unikly nové detaily

V příštím týdnu se můžeme těšit na oznámení nového herního titulu s názvem Total War: Pharaoh. Podrobnosti o této hře se dostaly na veřejnost díky známému „leakerovi“ s přezdívkou billbil-kun, který nám přináší první informace.

Nedávno se na oficiálních stránkách britského studia Creative Assembly objevil název Total War: Pharaoh. Zdá se tedy, že se vrátíme do dávnověkého Egypta, do období faraonů mezi lety 3000 a 30 před naším letopočtem. Očekává se, že herní zápletka se odehraje v době bronzové, podobně jako v předchozím díle Total War Saga: Troy.

Vzhledem k nedávnému vydání Total War: Warhammer 3 loni se předpokládá, že Total War: Pharaoh bude menší titul. Avšak toto tvrzení ještě není potvrzené. Billbil-kun naznačuje, že představení hry proběhne v následujících dnech a budou k dispozici tři edice s různými bonusy.

Standardní edice bude obsahovat dva sady kosmetických předmětů: Heart of Shardana a Avatar of the Gods. Deluxe Edition přidá k těmto předmětům také první balíček frakcí a soundtrack. Dynasty Edition pak zahrne druhý a třetí balíček frakcí spolu s balíčkem kampaně.

Je tedy jasné, že Total War: Pharaoh přinese fanouškům série zcela nové dobrodružství v atmosféře starověkého Egypta. Nicméně, abychom se dozvěděli více o herních mechanikách a dalších důležitých informacích, musíme se těšit na oficiální představení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *