Turbo Fast – MOBILNÍ HRY – Staňte se nejrychlejším šnekem!

Máte rádi filmové hry? K tomu si rádi zahrajete závodní hru se skvělou 3D grafikou? Tak v tom případě je pro Vás ideální dnešní hra na motivy animovaného filmu od DreamWorks.

Užíváte si, když si můžete zahrát za své oblíbené filmové hrdiny? Dneska se podíváme na závodní hru Turbo Fast. Námětem této hry je animovaný stejnojmenný film, ve kterém jsou hlavními hrdiny šneci s turbo pohonem. Právě za ně budeme hrát. Na začátku hry si vytváříte svého závodníka. Vybíráte si pohlaví, barvu a vzhled. Poté přistoupíte z vylepšování závodních funkcí. Ty si postupně stále zlepšujete.

Po vytvoření závodníka se ocitáme na trati. Ve hře se setkáme se třemi druhy závodů. V závodech na čas máte stanovený čas, do kterého se musíte vejít, pokud Vám jde o medaili. V duelu se přímo na trati potkáváme s různými protivníky. Pokud chcete zvítězit, musíte dorazit za cílovou pásku dřív, než Váš sok. A v závodech na vzdálenost se snažíte dojet co nejdál, za pomoci sbírání náhodně poskládaných kanistrů s pohonnou hmotou.

Za každý závod získáte určitý počet rajčat, podle dosaženého umístění. Za ty si postupně vylepšujete Vašeho závodníka. Můžete si vylepšit rychlost, zrychlení, nebo třeba vlastnosti zatáčení. Můžete si taky nechat na ulitu přidělat spoiler, který přidá nejen na závodnickém vzhledu, ale také zlepší jízdní vlastnosti.

Turbo Fast

Po splnění určitého počtu závodů se Vám otevře nová úroveň. Zde máte možnost soupeřit s novými soky, zdolávat lepší časy a pořizovat si ještě lepší vybavení.

Kromě módu pro jednoho hráče můžete také zkusit hru s přáteli a poměřit síly svých závodních šneků.

Hra si na Google Play získala více než 50 milionů stažení. Její hodnocení je 4,3 hvězdičky z pěti, celkem jí ohodnotilo víc než milion lidí.

Přidáte se také k milionům milovníků šneků a stanete se nejrychlejším ze všech?

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ velmi pěkná grafika
+ možnost nastavení ovládání
+ zábavné na delší dobu

– stereotypní
– některé velmi těžké úrovně a zapeklití protivníci

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *