Turnaje v roce 2016 ve hře Counter-Strike: Global Offensive

Do konce roku nás čeká stále hodně turnajů, a není třeba zmiňovat legendární IEM – Intel Extreme Masters IX. Ten totiž začal již v červenci, ale jen pro hru StarCraft 2. Pro League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive je první datum turnaje stanoven až na 19. listopadu. Tedy na tento turnaj si dlouho počkáme. Dobrou zprávou ale je, že se finále uskuteční opět v sousedním polsku, přesněji v Katowicích, v březnu 2017. V Katowicích se tato akce bude konat příští rok, a ještě další, poté se místo přemístí.

Není sice zde až tak moc turnajů, ale stále se zde najdou takové, ve kterých týmy dokážou vydělat opravu velký balík peněz. O tom se můžeme přesvědčit na turnaji ELEAGUE Season 2, ve kterém se bude hrát dokonce o 1,4 milionu dolarů. To už není tak malá částka.

Pokud jste příznivci DreamHacku, tak je zde DreamHack Bucharest 2016.

Místo, kde se bude hrát je v Bukurešti, v Rumunsku – Polyvalent Hall.

Datum konání: 16.9.2016. – 18.9.2016.

Prize pool je zde 100 000 dolarů. První tým dostane 50 000 dolarů, druhý tým 20 000 dolarů, třetí a čtvrtý se podělí o 20 000 dolarů a zbytek má po 3 – 2 tisících.

Týmy: Cloud9 / Team Dignitas / Team EnVyUs / FaZe Clan / FlipSid3 Tactics / Virtus.pro / Gambit Gaming / Heroic.

Uvidíme, jak si zde povede tým Heroic, doufejme, že zaujme a nevypadne ihned při začátku DreamHacku.

Týmy budou rozděleny do 2 skupin po 4 týmech. Bude zde vládnout takzvaná dvojitá eliminace. Nejprve Best of One, pokud daný tým prohraje, má ještě šanci postoupit dále v Best of Three. Dva nejlepší týmy postupují do Playoffs. V Payoffs je opět pavouk, ve kterém se postupně vyřazuje. Hrají se zápasy na Best of Three.

Mapy, ze kterých se bude vybírat: Cache / Cobblestone / Dust II / Mirage / Nuke / Overpass / Train

Organizátor je zde samozřejmě DreamHack.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *