Twisted Metal – Nový akční komediální seriál inspirovaný populární videoherní sérií!

Pokud máte zájem o videoherní adaptaci, zkuste se nechat unést nadcházejícím seriálem Twisted Metal, který je inspirován populární videoherní sérií stejného jména. Nedávno stanice Peacock konečně představila plnohodnotný oficiální trailer, který si můžete prohlédnout výše.

Už po prvních okamžicích je ale zjevné, že pokud jste očekávali ponurou a vážnou podívanou, pak jste se spletli. Twisted Metal se totiž především vydává na divokou akční komediální cestu, plnou vtipných replik. Ale to vlastně není žádným překvapením, protože za jeho vznikem stojí ti samí tvůrci, kteří nám přinesli Zombieland (2009) a Deadpool (2016).

Hlavním hrdinou příběhu je zkušený doručovatel (Anthony Mackie), který se specializuje na přepravu balíků napříč nebezpečnou postapokalyptickou pustinou. Jeho osud se změní, když se ocitne v Novém San Franciscu a potká okouzlující Raven (Neve Campbell). Ta mu svěří jednu zvlášť náročnou úlohu. Náš statečný doručovatel musí získat tajemný balíček, ale jak ukazuje trailer, nebude to vůbec jednoduché. Během své cesty se také spojí s nečekanou partnerkou, lupičkou aut známou jako Quiet (Stephanie Beatriz). Spolupráce je nezbytná, protože náš doručovatel míří rovnou do lvího doupěte – do Las Vegas.

V Las Vegas se totiž vládne ďábelským zmrzlinářem s klaunskou maskou zvaným Sweet Tooth (podoba: Samoa Joe, hlas: Will Arnett), který se stal ikonou zmíněné herní série. Je zřejmé, že Sweet Tooth nebude mít slitování a svou mačetu použije, možná jen k odcizení hlav svým nepřátelům. Další hrozbou se pravděpodobně stane agent Stone (Thomas Hayden Church), který vede dobře ozbrojenou skupinu přeživších. Náš hrdina tak čeká nejnáročnější jízda svého doručovatelského života.

Scénář k seriálu vytvořili dvojčata Rhett Reese a Paul Wernick, kteří pracovali na úspěšných projektech jako Zombieland a Deadpool. Na scénáři spolupracoval také Michael Jonathan Smith (Cobra Kai), který zároveň zastává pozici showrunnera. V seriálu se objeví i další herci, jako jsou Tahj Vaughans, Chelle Ramos, Michael Carollo, Jared Bankens, Jamie Neumann, Diany Rodriguez, Matthew Rimmer a Angel Giuffria.

Původní herní série Twisted Metal, která se zaměřovala na zběsilé akční závody, debutovala již v roce 1995 a od té doby vyšlo několik dalších dílů. Poslední díl vyšel v roce 2012 a jednalo se o restart pro herní konzoli PS3. Tento rok by měla být také uvedena free-to-play hra, kterou vyvíjí britské studio Lucid Games.

Premiéra seriálu Twisted Metal je naplánována na 27. července 2023 na streamovací platformě Peacock.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *