Týden herních novinek #40

Vychází nový příběhový trailer Call of Duty: Black Ops III

Trailer nám předkládá myšlenku ideální budoucnosti, která se jak se už to bývá zvrtne a zavede nás zpět do časů druhé světové. Nečekejte z kampaňové hlediska nějaké výraznější změny. Stále půjde o adrenalinem nabytou akci, která bude plná nečekaných zvratů s prostřihem do psychiky hlavních postav. Jestli se hra opravdu odkloní od variace moderního vojáka k futuristické scifi se dozvíme až 6.listopadu, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One. Majitele starších konzolí PS3 a X360 bude čekat multiplayerový obsah okleštěný o kampaň.

Charisma vám pomůže s neakčním stylem hraní ve Fallout 4

V doprovodné videosérii Fallout 4 s názvem S.P.E.C.I.A.L se nacházíme právě v polovině, u písmene  C, což přesněji znamená charisma. Postapokaliptický svět Falloutu je plný podivných příšer, mutantů a existencí, kteří se s vámi nejenže nebudou chtít bavit, ale spíše vás budou chtít zabít. Charisma nám právě z této prekérní situace může pomoct vyváznout bez jediného škrabnutí. Důvěru si lze vybudovat např. férovým obchodem, kdy  čím vyšší  charisma máme tím je větší šance na výhodnější obchodní nabídku. Chamtivost naopak námi vybudovaný vztah sesype jako domeček z karet. Nejzajímavější možností charismatu je spřátelení se s některými divokými zvířaty, která nám mohou pomáhat na naší pouti po polozničené planetě Zemi.

Základní verze Hitmana nabízí 3 velké lokace, zbylé 3 tvůrci dodají po vydání

Před několika dny se nám tvůrci z IO Interactive přiznali, že nestihnou vydat nového Hitmana včas, tedy ještě v tomto roce. Vše dokládali vysvětleními, že bude nový díl větší, lepší a rozsáhlejší než díly předchozí. Zakládní verze (Intro pack) hry vyjde na 35 dolarů (cca. 850 Kč), vylepšení (Upgrade pack) zpřístupňující veškerý herní obsah na dalších 30 dolarů (cca. 730 Kč), ale hru máme možnosti si koupit jako celek za 60 dolarů (1450 Kč). Intro pack, který spatří světlo světa 11. března, nabízí tři velké lokace ( Maroko, Španělsko a Francie) s šesti kampaňovými misemi , jež nám poskytují až 40 různých způsobů, jak zabít své cíle. Nejatraktivnějším obsahem jsou Live eventy, které budou každý týden vytvářeny jedním z designérů hry. V rámci Live eventů do hry budou příbývat nové mise, cíle, zbraně a převleky, které budou exkluzivní právě pro ten daný týden. Upgrade pack, který funguje na bázi běžného DLC, bude vycházet po měsičních intervalech od dubna do června. Přinese tři nové lokace (Thajsko, USA a Japonsko), nové kampaňové mise, nové zbůsoby likvidace cílů, zbraně a převleky. Hru je možné si přeodbjednat už nyní.

555329-hitman_infographic-653x1241

Nový 14 minutový gameplay Assasin’s Creed Syndicate

Po kontroverzi z minulého týden, kdy se reportéři nedokázali shodnout, zda-li se nový Assasin’s Creed cuká či ne. Ubisoft poskytnul nového assasína člověku z RajmanGaming, který hru řádně otestoval (PS4) a nahrál čtrnáctiminutový gameplay ze hry. Máme příležitost být svědky pouliční honičky ve viktoriánském Londýně či se povozit v sedle koňského povozu proti oslepujícímu slunci.

Mějte na paměti, že Assasin’s Creed Syndicate vychazí jíž 23. října na PS4/Xbox One a v polovině listopadu na PC.

World of Tanks přicházím s novým updatem a herním módem

Bez muliplayerovky to v žádných novinkách není možné. Wargaming přichází s dlouhoočekávaným updatem, který si hrdě nese číslo 10.0 a název Rubicon. Přináši do hry výrazné novinky. První, tou nejdůležitější je zpřístupnění nového módu Rampage, který rožšiřuje nabídku toho, jak World of Tanks hrát. Dále nabízí dvě nové alternativní lokace , které nemají žádný historický kontext, ale spíše slouží pro rozšíření hráčových rozhledů či k fantazirovaní, jak by mohla vypadat zničená města jako Paříž či Berlín. Obě mapy je možné si zahrát pouze v módu Rampage. Kromě nového herního módu se objeví speciální sezóna Personal Battle Missions, kde si mohou hráči vybojovat exkluzivní Tier 10 tank T-22. V Rubiconu je navíc nově přidán PvE tutorial, který upravuje řadu drobností. „Nejen, že Rubicon přidává širokou škálu nových mechanismů, ale také slouží jako základní stavební kámen pro vývoj nových prvků, které chtějí naši hráči,“ vysvětluje Sergej Laptenok z Wargamingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *