Týden herních novinek #44

Podle šéfa projektu Mass Effect: Andromeda musíte mít otevřenou mysl

Mass Effect: Andromeda, novinka studia BioWare, přinesla „šokující“ informace. Hra se bude odehrávat po sympaťákovi Shephardovi a neobjeví se v ní žádná postava z původní trilogie. Právě ona absence původních hrdinů, způsobila na twitteru značný rozruch. Fanoušci jsou značně skeptičtí, proto zakročil vývojový šéf hry, aby vše uvedl na pravou míru a napsal: “Otevřete se novému Mass Effectu bez Sheparda, může to být dobré.“. Dále fandové vedli diskuze na téma prostředí, kde se má Andromeda odehrávat. Opět udeřil Chris Wynn s odpovědí: “ BioWare není připraven tuto informaci poskytnou“. Tudíž nám zbývá počkat až bude BioWare „připraven“ odhalit víc.

mass_effect_andromeda_e3_trailer_3

Francouzi z Quantic Dream konečně odhalili nový titul

Po třech letech představují Quantic Dream novou hru s názvem Detroit: Become Human. Pokud jste četli náš článek o tomto herním studiu, jistě si vzpomenete na krátký film s názvem Kara. Právě ona Kara bude hlavní hrdinkou nového titulu, androidka, která si uvědomí vlastní existenci a způsobí tím značné potíže ve futuristickém Detroitu. Datum vydání zatím nebylo odhaleno.

Tvůrce původního Raymana představil novou hru Wild

Wild je prehistorická dobrodružná hra ve které, máte možnost ovládat divoká zvířata (medvěd, had, králík,…). V případě nouze můžete povolávat i božstva. V hratelné ukázce můžete vidět infiltraci nepřátelského tábora za pomoci divokých zvířat.

Startovní trailer Rise of the Tomb Raider ukazuje část příběhu

Ačkoliv nám zbývá necelých 12 dní do vydání, až teď si pro nás chlapci z Crystal Dynamics připravili startovní trailer. Z traileru máme možnost se  tak dozvědět trochu víc z příběhu. Hra vychází 13. listopadu na  X360 a XONE.

Následovník hororového Outlastu vyjde na podzim 2016 

Herní studio Red Barrels, jenž stojí za hororovým hitem Outlast, před nedávném odhalilo, že pracují na pokračovaní. Až teď přichází s „komplexnějšími“ informacemi. Outlast II nás zavede na novou úchylnou cestu do hlubin lidské mysli. Spoluzakladatel studia, Phillip Morin, hru prezentuje takto:“Outlast II otestuje vaší víru a dovede hráče do míst, kde jediným možným východiskem je se zbláznit“. Co myslí právě tímto výrokem, zatím netušíme, ale to budeme mít možnost zjistit až příští rok na podzim.

dfg-8057837525-660x371

Jeden myslel na “Týden herních novinek #44

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *