Týden herních novinek #45

Startovní trailer Fallout 4 přibližuje příběh

Nový Fallout je téměř za humny a proto si pro nás Bethesda připravila novým příběhový trailer.  Nejenže máme možnost okusit zákoutí, o kterých jsme neměli ponětí, ale také se nám naskýtá setkat se s  mnohými postavami, ať už z příběhu tak i ze světa.

Overwatch: Origin Edition vyjde na PC, PS4 a XONE na jaře 2016 

Dřívější spekulace byly konečně potvrzeny, Overwatch vyjde i na konzole na jaře 2016. Výše zmíněná Origin Edition, by mohla být předplacenou verzí free-to-play modelu hry. Podle obchodu GAME (JRC u nás) bude obsahovat 21 hrdinů, 5 skinů – Blackwater Reyes (Reaper), Strike Commander  Morrison (Soldier: 76), Overgrown Bastion, Security Chief Pharah a Slipstream Tracer, ale také i bonusový obsah do jiných blizzardích her (HearthStone, Diablo III,…).

blizzard-overwatch-consoles

Nový Deus Ex: Mankind Devided poběží na konzolích na 30 FPS

Jeden netrpělivý fanoušek herní série Deus Ex se optal na twitteru na kolik FPS hra vůbec poběží. Jean-François Dugas z Eidosu bleskově odpověděl, že na 30, což způsobilo značnou vlnu neklidu, protože si hráči mysleli, že to totéž platí i pro PC verzi. Proto Dugas věci uvedl na pravou míru a napsal, že pouze konzole budou locknuté na 30 FPS, tudíž u PC pak záleží na výkonnosti vašeho hardwaru. Nový Deus Ex: Mankind Divided si budete moct vychutnat 23. února 2016, kdy hra vychází na PC, PS4 a XONE.

deus_ex_mankind_divided_-_screenshot_01

Sony představuje funkce PlayStation VR  

Minulý týden na Paris Games Week, Sony představilo svoji novinku PlayStation VR, což je jakási obdoba Oculusu Rift pro PlayStation 4. Hráči tak měli možnost v průběhu týdne vyzkoušet např. Until Dawn a okusit tak horor z prvního pohledu. Týden po skončení události, Sony vydalo video ve kterém, ukazuje funkce PlayStation VR. Přesné datum vydaní prozatím nebylo blíže specifikováno.

Zaklínač se připravuje na filmové plátno

O filmovém Zaklínači se mluví od roku 2014, kdy studio Platige shánělo finance na film. Studio se také podílelo na CGI animacích herní série Zaklínač. Režie se chopí Tomas Baginski, jenž byl nominován na Oscara za svůj krátkometrážní film Katedrála. Podle spekulací spatří Geralt filmové plátno nejdříve v roce 2017. Mělo by jít o první díl ze Saphowského světa, který bude v budoucnu následován dalšími, ať už filmy, tak i televizními projekty.

geralt

Trailer na Warcraft film, je tu

Na minulém Blizzconu byl představen film Warcraft. Do roka a do dne Blizzard vypouští do světa oficiální trailer. Na režii se podílel Duncan Jones (syn muzikanta Davida Bowieho), který se proslavil filmem Zdrojový kód. Warcraft spatří filmové plátno 9.6.2016, tudíž nám zbývá přečkat 7 strastiplných měsíců čekání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *