Ubisoft Forward 2022 – TÉMA – Návrat ke kořenům a Netflix?

Po všem různých konferencích zůstal jediný vydavatel, který se doteď nepředstavil s ničím větším a nechal svoje fanoušky čekat. Řeč je samozřejmě o Ubisoftu a jejich 90 minutové Forward konferenci, která o víkendu přinesla zajímavá oznámení.

Série Assassins Creed

Novinka, na kterou všichni čekali asi nejvíc je nová Assassins Creed hra, tentokrát s podtitulem Mirage. A celá série se s ní vrací ke svým začátkům, stealth přístupu a příběhové lince ve stylu Altaira a Ezia. A jestli se hra bude hrát stejně dobře jako vypadá v traileru, tak si Ubisoft našlápl moc dobře. Hra vyjde v průběhu příštího roku.

Další Assassins Creed přírůstky dostaly název Codename Red a Codename Hexe. A v několika vteřinové ukázce toho Ubisoft moc neodhalil. Víme jenom, že půjde o hry zasazené v Asii. Jde o mobilní hry, které poběží přes nosí Assassins Creed Infinity Umbrella hub. Assassins Creed Valhalla se dostane svoje závěrečné rozšíření The Last Chapter. A taky se začíná pracovat na seriálovém zpracování od Netflixu.

Skull and Bones

Už tento listopad se můžeme všichni nalodit na novou vlnu, pod vlastní vlajkou. Ubisoft ukázal další trailer a přiblížil mechaniky customizace lodí s výběrem kanónů a barvením plachet. Dozvěděli jsme se jak to bude s pirátskými schovkami a prodáváním lupu nebo jeho skladováním. Jinými slovy nás čeká velká louže s ostrůvky a vším, co by piráti mohli potřebovat, ve více méně PvP podmínkách.

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Ubisoft potvrdil rozšířní pro Mario + Rabbids Sparks of Hope a i když se vývojáři nepodělili o moc detailů k připravovanému DLC, jedno je jasné. Rayman se dostane do světa Maria a bude jako hratelná postava.

Trackmania

Nová Trackmania po roce exkluzivity na počítačích zamíří v roce 2023 na konzole. Nabídne pross-play a cross-prograssion. A i když Ubisoft nepotvrdil Nintendo Switch jako jednu z platforem, Trackmania se chystá na Xbox Series X/S, PlayStation 5, Google Stadia a Amazon Luna.

Just Dance 2023

Koncem roku vyjde i pokračování další známé série. K novým playlistům přibude i multiplayer a nové uživatelské rozhraní. A potom už je to jako jindy, tuna zábava a bezplatných updatů.

Rainbow Six Mobile

S příchodem mobilních platforem se velké značky pomalu přesunují i tam. Rainbow Six Mobile je free-to-play mobilní hra, která zítra spustí svůj beta test. Stačí se kouknout na Google Play a můžete se taky přidat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *