Ubisoft Forward – TÉMA – Jaké hry připravuje Ubisoft?

Ubisoft Forward je další videoherní konference, přesunutá na internet. Ubisoft se letos nesnažil překvapit hráče, ale místo toho potvrdil dlouho očekávané tituly jako je Far Cry 6 nebo Assassins Creed: Valhalla a přidal k tomu některé menší série, na jejichž pokračování už taky čekáme nějaký ten pátek.

Watch Dogs Legion

Celá předváděčka Ubisoftu začala neuvěřitelně ambiciózním projektem. Watch Dogs Legion se odehrává v Londýně, město obsadila teroristická organizace a je na hráči, aby získal město zpátky. Sám by to samozřejmě nezvládl, a proto může rekrutovat obyvatele města a s využitím jejich speciálních talentů osvobodí Londýn. Každé NPC ve hře se může připojit k dění ve světě a každá mise bude vyžadovat speciální přístup.

Plánovaný datum vydání: 29. října 2020

Hyper Scape

Hra nabídne zajímavý pohled do budoucnosti. Je rok 2054, po světě běhá víc než 10 miliard lidí a společnost podkopává nohy sama sobě. Únik z reality do virtuálního světa využívá čím dál tím víc obyvatel světa. Společnost Prisma vymyslela Battle Royale hru, která ale jak se zdá má přesah do reality a hráčům se stávají smrtelné nehody a někteří z nich dokonce mizí úplně.

Pro PC byla spuštěna beta verze.

Assassins Creed Valhalla

Nový Assassins Creed je jedna z nejočekávanějších her tohoto roku a hned po Cyberpunku 2077 bude asi i tou nejprodávanější. Ubisoft si tentokrát vybral jako zasazení pro svoje veledílo dobu vikingů, a kromě klasického gameplaye, který známe z předchozích dílů, budeme tentokrát moci podnikat nájezdy na nic netušící Angličany a předávat získané suroviny vlastnímu kmeni.

Plánované datum vydání: 17. listopadu 2020

Far Cry 6

Tropický ráj Yara nebude úplně tím místem, na kterém byste chtěli strávit dovolenou. El Presidente a jeho syn stojí na prahu revoluce. A zatímco diktátor vysvětluje svému synovi, že se nemůže zavděčit všem a podává mu granát, rozzuřený dav lidí na náměstí připravuje svoji pomstu. Asi nemá cenu čekat nějaké nové a převratné mechaniky, ale příběh hry vypadá přinejmenším zajímavě.

Plánované datum vydání: 18. února 2021

Mobilní hry

Ubisoft také připomněl hráčům některé své mobilní hry, především Tom Clancy´s Elite Squad a Might & Magic: Era of Chaos. Novinkou mezi mobilními hrami je Brawlhalla, která se na Apple Store a Google Play objeví 8. srpna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *