Undecember – Fantasy klasika se zajímavými novinkami v gameplayi!

Undecember je úplně novým hráčem na poli hack-and-slash a free-to-play her, dostupný na počítačích a mobilech s Androidem a iOS. Což není zase tak velké prohlášení, když mluvíme o žánru s tisícovkou podobných titulů. Undecember láká kromě velkého světa s tunou úkolů hlavně na plně customizovatelné classy a to už je docela zajímavé.

  • Datum vydání: 13. ledna 2022
  • Vývojář: Needs Games
  • Platformy: Microsoft Windows, Android, iOS

Undecember začíná docela klasicky. Vytvoříte si vlastního hrdinu s cílem stát se tím nejlepším lovcem široko daleko, pokud možno na celém serveru a ukázat ostatním, jak se to má dělat. To se nijak neliší od většiny ostatních her. Originální to začíná být, až když se pustíte do kampaně.

Svět Undecemberu se dlouho řídil zažitými pravidly, všechno řídilo 12 bytostí zpoza druhého světa známého jako Traum. A pak, jak už to tak bývá, se všechno změnilo. Přidala se k nim další, třináctá bytost a všechno šlo k šípku. Tak trochu, původní dvanáctka dala lidem svůj poslední dar v podobně run a esencí a hádejte co, teď už je to všechno jenom na lidech a jejich odhodlání bojovat za svůj svět.

Level systém je tady vyřešen moc zajímavě. Bez postupu se nikam nedostanete a tady jsou hned dvě hlavní linky. V První ose se soustředíte na to základní, výdrž, inteligence, rychlost. Ve Druhé ose jsou pasivní ability a traity. A všechno vás vede k lepšímu vybavení, silnějším útokům a zábavnějšímu gameplayi. Vylepšené statistiky vedou k lepším runám a runy s sebou přináší skilly. Takže co si vybavíte, to máte. Je to prostě elegantně vyřešená klasika, která hráčům umožňuje velké rozpětí customizace bojového stylu.

Kampaň není jedinou složkou Undecemberu, příběh je dost zajímavý na to, abych ho měla vyzvonit hned teď a tady. Ale jakmile s ním skončíte, jsou tady co-op dungeony, raidy, souboje mezi hráči a Chaos Dungeony, kde si fakt užijete a vyzkoušíte svoje limity.

Undecember je prostě příjemná hack-and-slash akce s tunou obsahu a zatím pořád aktivní komunitou. Hra podporuje crossplay a je zdarma ke stažení na všech platformách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *