Unikají spekulace o Watch Dogs 3, odehrávat se má v Londýně

Původní titul s názvem Watch Dogs vyšel v roce 2014 a přinesl zcela revoluční pohled na městskou akci – dokázal tím otřepat nedotknutelností série Grand Theft Auto, která do té doby držela jasně nejvyšší příčku, pokud jde o městské akce s otevřeným světem. Druhý díl série se na pultech obchodů objevil o dvě léta později, v roce 2016. V zásadě se jednalo o zcela novou hru s lehce posunutým příběhem, především však vývojářům šlo o vylepšení herních mechanik z prvního dílu, což se povedlo na jedničku. Zatímco první díl se odehrával v Chicagu, druhý díl vzal místo v kalifornském městě San Francisko. Ale kde se bude odehrávat třetí díl Watch Dogs?

Ten sice ještě nebyl oznámen, navíc vývojáři z Ubisoftu si dávají na čas, oproti obligátní dvouleté pauze totiž Watch Dogs 3 již pauzíruje třetí rok a zřejmě již letos nevyjde – leda že by kanadské studio překvapilo na konferenci E3 v létě. Každopádně do popředí se nyní dostávají jisté spekulace, které se ptají, kde by se mohl odehrávat další díl hackerské akce Watch Dogs. Spekulace nejvíce hovoří o Londýně, hlavním městě Velké Británie. Jak je tedy možné, že se hackeři podívají i do Evropy?

Server Kotaku upozornil na to, že do Watch Dogs 2 dorazil nový update, který kromě oprav chyb přináší snadno přehlédnutelný rozhovor dvou postav na konci hry. Ti hovoří o souřadnicích, které když zadáte do světové mapy, objeví se Londýn, konkrétně městská část jménem Brixton. Ačkoliv se jedná o čiré spekulování, známe Ubisoft a oni si rádi z hráčů dělají malé vědátory a dávají jim podprahová vodítka. Navíc Watch Dogs 3 v Londýně by mohlo být velmi zajímavé – vývojáři ve hře často dávají důraz na památky a skutečné části města, mohli bychom se tak v kůži britského hackera podívat třeba na Tower Bridge nebo na stadion ve Wembley? Nechme se prozatím překvapit, oficiální stanovisko totiž Ubisoft pochopitelně ještě nevydal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *