Únorové indie hry – NOVINKY

Únor je podle kalendáře nejkratší měsíc, ale seznam indie her vycházejících v únoru je dlouhý dost. Tady je pět nejzajímavějších indie her, které vychází už v únoru nebo si pro hráče připravili demo verzi.

Mini Countries

Strategie rozdělená na jednotlivé levely Mini Countries se točí kolem logistiky. Hráč se stará o transport surovin mezi jednotlivými městy své země. Města produkují různé suroviny a je potřeba zajistit, že se například obilí z úrodné části země dostane k hladovým obyvatelům a vytěžená ruda se přes továrnu dostane k lidem, kteří potřebují nástroje. Hra je rozdělená do několika úrovní a v těžších levelech se do hry přidává třeba počasí.

Aircraft Carrier Survival

Simulátor letadlové lodě sloužící během druhé světové války se vším všudy. Je potřeba postarat se o zdraví a pohodu posádky, rozdat ty správné rozkazy, zkontrolovat vybavení na lodi a vybrat cíl mise. Loď má několik stanic na které je nutné přidělit posádku a protože se na tak velké lodi pořád něco děje, micromanagement je klíčová část gameplaye.

Nominal

Pamatujete si hru Keep Talking and Nobody Explodes? Nominal se jí dost podobá, jeden z hráčů se ujme role dispečera v řídící věží a ten druh se stane pilotem porouchané vesmírného plavidla. Cílem hry je samozřejmě vyřešit chyby v systému dřív, než pilot narazí v plné rychlosti do země nebo exploduje ještě na oběžné dráze.

Tartapolis

Otevřený svět RPG Tartapolis nabízí hráčům svět rozdělený do dvou realit, které se vzájemně protínají. Detektiv Richard Bor je uprostřed vyšetřování obyčejného případu, když narazí na tajemství, které mu změní celý život. Pěstmi a kulkami se v téhle hře nešetří a samozřejmostí je vylepšování schopností, lootování a vedlejšáky pro NPC.

Becastled

Becastled je hra o budování vlastního fantasy království a bránění se hordám nepřátel. Klasikou je manegement surovin, rozšiřování města a hlavně hradeb a vylepšování armády. Na hře pracuje malá skupinka lidí, takže bude nějakou dobu trvat než bude hotová, ale už teď je dostupné demo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.