Unturned – RECENZE – Zombie apokalyptická počítačová hra připomínající Minecraft

Zombie apokaliptycká počítačová hra připomínající Minecraft. Hra obsahuje zpřístupněný otevřený svět, ve kterém vás čeká spoustu zdemolovaných míst, měst, dokonce i vojenských základen a letišť. Hra Unturned je zcela podobná hře DayZ Standalone. Hranaté domy, postavy, zbraně a podobně připomínají Minecraft. Ne všechno je ve hře hranaté. V počítačové hře Unturned lze kácet stromy, craftit (vyrábět) nástroje, zbraně a jiné. Vaším úkolem je přežít. Abyste přežili, je nutné sbírat jídlo, vodu, zbraně, náboje a podobně. Ale to není všechno, abyste nepobíhali mezi krvelačnými zombiemi bez ošacení, musíte si sehnat nejlépe na nějaké farmě nebo ve městech oblečení (například kalhoty, košile, klobouky, dokonce i neprůstřelné vesty, které najdete pouze na vojenských základnách), a pokud se chcete dostat do nějakého města či na farmu, budete si muset najít jakékoliv vozidlo a kanystr s benzínem. Bohužel nelze v noci spát. Ale můžete si za pomocí spacího pytle označit spawn point (což znamená bod, u kterého se objevíte po smrti).

U1

V menu si můžete vytvořit svoji postavu podle vlastní představy. Počítačová hra Unturned obsahuje dva herní módy, singleplayer (hra pro jednoho hráče) a multiplayer (hra pro více hráčů). Ve hře pro jednoho hráče (singleplayer mód) hrajete na otevřeném světě, hledáte jídlo, vodu, oblečení, prozkoumáváte města a podobně. Totéž děláte i ve hře pro více hráčů (multiplayer mód), ale hrajete se svými přáteli. V multiplayer módu (hra pro více hráčů) si lze vytvořit za pomoci jednoho (možná i více) programu Hamachi svůj vlastní server.

maxresdefault

Grafický vzhled hry není špatný. Hratelný pohled ve hře je First Person (vidíte ruce a nohy). Počítačová hra Unturned je celkem nenáročná na PC. Samozřejmě si lze v menu optimalizovat (neboli přenastavit) nastavení. Hra je zcela zdarma ke stáhnutí na steamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *