Updaty ve hrách – NOVINKY – Fortnite, PUBG a Dying Light

Updatů ve hrách, které vyšly nedávno do nespočet her je obrovský, my si ale uděláme rychlý průlet v pár hrách, které jsou dosti hrané a proto by mohlo oslovit co nejvíce hráčů. O jakých hrách bude vlastně řeč? Jsem fanda Fortnite, takže očekávejte něco z tohoto odvětví, poté PlayerUnknown´s Battlegrounds a Dying Light.

Dnes, tj. 16.10. napsali vývojáři z PUBG, co vlastně dále zamýšlejí se hrou do konce tohoto roku. Oznámili nám, že tento týden se neobjeví žádný nový patch, který by bylo možné hrát, a to z důvodu náročnosti provedení nových vylepšení do hry, což jim potrvá zhruba 1 měsíc. Jednako nechtějí s ničím spěchat a fanoušci PUBG jim to nebudou mít určitě za zlé. Na testovací servery postupně přidají novou desert mapu. Nová sezóna bude začínat o 4 dny později, tj. 20.10. a to z důvodu neočekávaných zmatků při vývoji. Vyřešili také problémy s tím, že nyní letadlo nehoří, a to z důvodu, že někteří pasažéři začali hořet. Opravili také bug, při kterém jste nemohli na sobě nést pánvičku a hlavní zbraň.

Nyní se přesuneme na chvíli k Dying Light. Tady se dnes přidali 3 nové zbraně. Nemyslím si sice, že 3 nové zbraně naženou bývalé hráče zpátky do hry, ale malé zpestření pro stávající hráče to rozhodně je, o tom žádná. Jedná se o Revolver – Last Wish: pokud dáte dohromady 5 ran do hlavy, dostanete 6. ránu jako grátis, což vás bude více motivovat střílet do hlav, hlava nehlava. Jako druhá je zde Knife – Kuai Dagger, která je tak lehká, že díky ní dosáhnete maximální možnosti běhu. A poslední zbraní je Sekera – Fenris: Ta sice vypadá jako ze středověku, ale proč ne. Její síla je v tom, že každý další útok po sobě jdoucí je silnější.

A jako poslední na řadě je Fortnite. Zde přidali tlačítko na report cheaterů, který byl opravdu třeba. Jsou zde totiž lidé, kterým nestačí, že si zvyšují ego, že každému ničí hru, ale ještě to dávají na Youtube a chlubí se tím. A tomu chtěli vývojáři malinko zamezit. Problém s banováním cheaterů byl z počátku ten, že občas i normální hráč byl vyhozen ze hry, kvůli používání nepovolených programů. Nově také přidali staty, kde můžete vidět kolikrát jste byli první v jakémkoliv módu, kolik jste zabili lidí a kolikrát jste byli v top 10. Výhoda je, že tyto staty šly i do minulosti, tudíž ihned od doby, kdy hra začala. Potom přidali různé zesílení a snížení dmg zbraní, rychlost padání z autobusu, rychlost autobusu, dolet postav atd… Velká výhoda nyní je, že slabší brokovnice již nestřílí 2 náboje za sebou, což bylo velice chaotické v některých případech. Do mapy přidali nové domy a objekty, tudíž je zde více šancí na loot. Chybí už jen ty auta…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *