Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – Akční RPG s upíry již příští rok!

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 má přinést hráčům svobodu a možnosti, které jim umožní přijímat rozhodnutí a jednat tak, jak by to mohlo dělat pouze upír. Tvůrci chtějí hráčům poskytnout pocit, že se sami stali upírem, a proto se zaměřují na vytvoření autentického a věrohodného herního světa. Hra bude zaměřena především na to, co znamená být upírem, a hráči se budou muset pohybovat v komunitě upírů, dodržovat pravidla Maskerády a vyhýbat se odhalení své pravé podstaty lidem.

Tvůrci her z The Chinese Room, kteří převzali vývoj hry od původního studia Hardsuit Labs, se snaží vytvořit důvěryhodný herní svět, který přenese hráče do reálného prostředí plného posedlých monster. Vývojáři se zaměřili na filozofii hry a zdůrazňují, že upíři se nemohou zabývat běžnými činnostmi, ale musí se soustředit na to, co má pro ně větší význam. Tím chce studio vytvořit neobyčejný zážitek a uniknout od klišé a již viděných herních mechanismů.

Bojový systém hry byl původně představen jako podobný Dishonored, ale tvůrci zjistili, že tato stylizace se nehodí k Vampýrům: The Masquerade – Bloodlines 2. Upíři jsou přece lovci a chtějí hráčům představit hravý a špičkový styl boje. Kromě toho tvůrci chtějí hráčům přiblížit silný pocit sebedůvěry a nezničitelnosti upírů, a to nejen při boji, ale také při rozhovorech a v cestování po městě.

Hra Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 je očekávána s velkým nadšením a tvůrci si jsou vědomi vysokých očekávání fanoušků. Chtějí přenést hráče do světa upírů, kde mohou zažít pocit, že jsou sami upírem. Vývojáři si stanovili několik důležitých zásad, aby zaručili autentičnost a věrnost světu World of Darkness. Přestože ještě není známo mnoho podrobností o zpracování herního světa a příběhu, tvůrci slibují, že brzy přinesou další informace.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 by měl být vydán příští rok pro PC, PS5 a Xbox Series X/S. Hra bude dílem studia The Chinese Room, které se snaží vytvořit neobyčejný herní svět plný autenticity a přinést hráčům pocit, že sami prožívají bytí upírem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *