Vánoce dorazily i do GTA Online

Do multiplayerové pařby Grand Theft Auto přišel Ježíšek (případně Santa Claus, máte-li problém s amerikanizací) a nadělil nám nálož nového obsahu. Ať už se jedná o hromadu nového tématického oblečení nebo možnost „sněhových bitev“. Tento vánoční event bude probíhat až do 5. ledna a budou si ho moci vyzkoušet hráči na nových konzolích (Xbox One a PlayStation 4), tak na počítačích a dokonce i na starých konzolích (Xbox 360 a PlayStation 3). Obsah na starých konzolích bude ale každopádně lehce osekaný. Pověstné koulovačky ale zůstanou.

Mezi novinkami v oblečení by se měly objevit kostýmy Santy Clause, paní Clausové, elfů nebo maska perníčka. Dále potom nové šály, čepice, košile a masky – všechno s vánoční tématikou. Jako obvykle potom celé Los Santos padne pod sněhovou pokrývku a zůstane tak, až do 5. ledna. Jako obvykle také v obchodech zavládly vánoční slevy a to hlavně co se zbraní, aut a domů týče. Do vašich domovů si nyní můžete dát i vánoční stromeček, který bude také vidět na Legion Square. Pánové z Rockstar Games také připravili několik nových stylů klaksonů pro vaše vozy, takže není problém do vánoční atmosféry naladit i vaše auto.

GTA Online vánoce obr1

Pozitivní rozhodně je, že majitelé nových konzolí a počítačů dostanou vánoční obsah ze dvou předešlých let, takže nebudete o nic ochuzeni, i když s hraním GTA Online právě začínáte. Vánoční event nazvaný The Festive Surprise 2015 je již nyní v průběhu a, jak jsem již zmiňoval, probíhat bude do 5. ledna příštího roku. Pokud si tedy chcete užít pořádnou vánoční zábavu, tak nastartujte káry a v převlecích za Santovy pomocníky můžete vyrazit plenit ulice Los Santos. Nebo jen tak uspořádat vánoční večírek ve vašem apartmánu – volba je koneckonců jenom na vás.

zdroj: GameSpot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *