Vicewave 1984 – NOVINKY – Low poly GTA?

28. 03. 2021 Nikola Štěrbová
241 zhlédnutí

Indie hra Vicewave 1984 šla na konci minulého roku do Early Acessu a pokud jste o ní doteď neslyšeli, nevadí, já jsem se o ní taky teprve dozvěděla. Vicewave je hra inspirovaná sérií GTA, hlavně dílem Vice City a i když je trochu low poly, i tak vypadá zajímavě.

 • Datum vydání: 22. prosince 2020
 • Vývojář: CyberMotion Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Android

James Bernett je jenom dvacetiletý zlodějíček s velkými ambicemi. Po dalším neúspěšném vloupání se vrací do vězení, kde může dál jenom snít o vlastním drogovém impériu. V cele se moc neohřeje, strýček Raph přichází s nabídkou, která se neodmítá. James se přidá ke gangu, jehož členem byl i jeho otec s jasným plánem, prácičku po prácičce se vypracuje až na samotný vrchol.

Svůj sen stát se drogovým baronem si James plní ve městě Los Riveros. Vývojáři se inspirovaly ikonami 80. let v Americe a spojily dohromady Los Angeles a Miami. Na hráče čeká velká mapa s městem, plážemi, horami, lesem a samozřejmě kilometry silnic.

Jak už samotný název hry napovídá atmosféra 80. let ze hry přímo tryská. Elektrická hudba, neonové cedule, kluby, palmy a jedinečná auta. Atmosféru dokresluje střídání dne a noci a přesouvání se v pláže do klubu.

Co se týká gameplaye, je to celkem jednodché. James chce vést drogové imperium, takže se hlavně zbavujete konkurence a prodáváte drogy. Kdybyste ale náhodou měli chuť vykrást banku, ukrást nějaké auto nebo spáchat jiný zločin, hra vás nijak neomezuje, spíš naopak. Unikátní level systém odměňuje hráče za každou neplechu a čím větší bordel na mapě uděláte, tím lepší odměna vás čeká.

Vicewave 1984 si rozhodně zaslouží víc pozornosti. Myslím, že příběhově hra nikoho moc nepřekvapí a rozhodně ji nebudete hrát jenom kvůli příběhu, ale gameplay je dostatečně zábavný na to, aby vás vlastně nezajímal.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0