Vychází dost možná poslední DLC pro Star Wars: Battlefront – NOVINKY

06. 12. 2016 Jakub Fišer
1 042 zhlédnutí

Zhruba rok starý počin švédského vývojářského studia DICE, podporovaného samotným Electronics Arts, jménem Star Wars Battlefront vzbudil v době svého vydání velkou vlnu kritiky, ať už té pozitivní, či té negativní. Pravda je taková, že více bylo té záporné kritiky, především kvůli absenci kampaně nebo nějakého pořádného singleplayerového módu. Lehce celou situaci vylepšil patch, který přenesl mód Walker Assault do singleplayeru. Walker Assault jsou obrovské bitvy s vozidly, letadly a vším, co si pod pojmem bitva hvězdných válek představíte. Nesmím ale opomenout ani skutečnost, že mimo kvanta patchů vyšla i trojice datadisků, ke kterým nyní nově přibude DLC s tématikou nového filmu ze světa Star Wars a to Rogue One.

Jedná se o poslední z prvních čtyř avizovaných DLC pro základní hru, čili své místo najde vedle DLC Outer Rim, Bespin a Death Star. A co nám tedy tolik očekávané DLC nabídne? Stejně jako všechny datadisky, i Outer Rim přinese dvojici nových hrdinů, což budou v tomto konkrétním Jyn Erso – vůdkyně rebelů a hlavní postava stejnojmenného filmu, kterou můžeme znát z trailerů. Druhou postavou datadisku je Orson Krennic – vedoucí příprav stavby Hvězdy smrti. K těmto dvoum postavám obdržíte rovnou i dva nové blastery – flexibilní pistoli A180 a heavy blaster DT-29, stíhačku U-Wing a především nový herní mód Infiltration, který se celý odehrává na planetě Scarif.

DLC Rogue One: Scarif si můžete zahrát již dnes, pokud jste majiteli Season passu, na PlayStationu 4, Xboxu One a PC. V případě, že nemáte Season pass, budete si muset počkat na 20. prosince, kdy se datadisk oficiálně začíná prodávat. Na závěr jen malá vsuvka, protože s DLC Rogue One: Scarif vychází i VR mise pro Battlefront, ve kterém se s brýlemi pro virtuální realitu proletíte v X-Wingu.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0