Vyhraj prémiová sluchátka SteelSeries Arctis 7

Jak? Zapoj se se svým čtyřčlenným týmem do SteelSeries PUBG turnajů, které se uskuteční 19. respektive 21. dubna 2018 na herním portálu Grunex.com.

Online kvalifikace je otevřená všem fanouškům s týmovým duchem toužícím po Chicken Dinneru. SteelSeries série začíná ve čtvrtek 19. 4. 2018 a pokračuje druhým turnajem, který je naplánován na sobotu 21. 4. 2018.

Turnaje se odehrají ve formátu Squad FPP, kde můžeš ukázat týmovou sehranost na bitevním poli – na mapě Erangel. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů, tedy 64 týmů pro jeden turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehraje 9 zápasů – z toho budou 2 kvalifikační zápasy v jednom balíku (BO2), ze kterých postoupí 5 nejlepších týmů do finále, které se odehraje formátem BO3.

Turnaje bude komentovat na svém Twitch.tv kanále Nikolai “Mazarini” Lazarev.

Speciální slevy na SteelSeries

Využij týden slev na periferie SteelSeries, v nabídce jsou speciálně zlevněné periferie nebo zadej kód SSPUBG200 u vybraných produktů SteelSeries a získáš slevu 200 Kč. Více informací přímo ZDE na CZC.cz.

Zaregistruj se do turnaje a vyhrajte prémiové bezdrátové herní headsety SteelSeries Arctis 7

Již ve středu 18. 4. 2018 ve 20:00 se otevírá registrace do prvního turnaje a v pátek 20. 4. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do druhého turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen.

Více informací a registrace najdeš na www.Grunex.com/SteelSeriesCup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *