Warhammer 40,000: Rogue Trader – Na okraji systému a chaosu!

Na novém cRPG ze světa Warhammer 40,000: Rogue Trader se pracuje už nějakou dobu a všichni fanoušci hladově čekali na první záběry. Příliš dlouho jsme se museli spokojit jenom s popisem a ujištěním, že i RPG může mít fungující taktické prvky. A teď máme nejen víc informací, ale i první záběry z gameplaye. Takže o čem má být Rogue Trader a kdy se hry dočkáme?

  • Datum vydání: TBA
  • Vývojář: Owlcat Games
  • Platformy: Microsoft Windows

Rogue Trader nás vezme na projížďku na samotný okraji Impéria, kde sice pořád platí to stejné jako v srdci říše, ale už se o to nikdo moc nezajímá. Přece jenom je to nepohodlně daleko. A hráč se tak může klidně věnovat spravování vlastního menší obchodního impéria, coby potomek velice staré dynastie na okraji všeho, na to má taky plné právo.

Že se nikdo moc nestará o to, co děláte má přirozeně svůj důvod. Svou obří loď totiž otočíte zádí ke všemu známému a vydáte se vstříc oblasti, kterou máte sotva zanesenou v navigaci. Mluvím tady o systému Koronus Expanse. Prázdném místu na hvězdných mapách, které jistě nabízí velké bohatství a taky možnou smrt.

A kdyby se vám náhodou povedla cesta i zpátky s nákladním prostorem plným cenných surovin. A jenom tak náhodnou jste došli k závěru, že vám císař ani trochu nepomohl. A přišli jste na to, že je tady jiná frakce, která by třeba zasloužila trochu vaší loajality… Jinými slovy tady bude i morální systém a možnost rozhodnout se jakým směrem půjdete a kdo budou vaši spojenci.

Warhammer 40,000: Rogue Trader vyjde v první fázi jenom na PC a to prostřednictvím Steamu, Epicu a GOG. Další platformy jsou v plánu, ale kdy se jich dočkáme je tak trochu ve hvězdách, vzhledem k tomu, že ještě ani samotná hra nemá pevně stanoveno datum vydání. Nicméně jsou už teď předobjednávky v plném proudu a jestli si chcete zajistit svoje místo na okraji Impéria už teď, doporučuju zamířit na stránky hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *