Warhammer 40,000: Tacticus – MOBILNÍ HRY – Tahová strategie na mobily!

Warhammer 40k není potřeba nějak dlouze představovat a Games Workshop vlastně asi taky ne. Nová mobilní tahová strategie z obřího universa s podtitulem Tacticus už je připravená k před-registraci a podle všech zpráv bychom si ji mohli zahrát už letos, s trochou štěstí už na podzim.

  • Datum vydání: 2022
  • Vývojář: Snowprint Studios
  • Platformy: Android, iOS

Vývojáři z Snowprint Studios (Legend of Solgard and Rivengard) se spojili s Games Workshopem, aby společně vytvořili mobilní tahovku Tacticus z obřího universa Warhammeru 40k. Tak vznikla strategie s vysoce kompetitivním PvP multiplayerem, ten bude hned v závěsu za PvE kampaní, která je takovým začátkem všeho, co Tacticus nabídne.

Hráči se pustí do duelových bitev s ostatními, na mapách složených z hecagonů. Všechny herní mody, ať už PvP nebo PvE, nabídnou především rychlé souboje, kde se moc dlouho nezdržíte, ale dostanete příležitost všechno a všechny kolem zmasakrovat. A do budoucnosti se počítá i guildami pro větší počat hráčů a takové klubové snažení o dominanci, ty ale nebudou dostupné při vydání hry.

Při spuštění nabídne Tacticus osm momentálně potvrzených, hratelných frakcí, mezi kterými si bez problémů vybere každý fanoušek tu svou. Jde o Ultramariňáky, Necrony, Black Legion, Black Templars, Orky, Death Guard, Adepta Sororitas a Astra Militararum. A z už jmenovaného zastoupení si každý hráč vybere ještě hrdinu, s nímž se vydá do samotných bitev.

Před-registrace do hry je už teď dostupná na oficiálních stránkách hry, stejně jako na Google Play a AppStore. Jako obvykle, nejen že se po před-registraci sama spustí instalace hry při vydání, ale bude na hráče čekat malá, zatím blíže nespecifikovaná, odměna. A na twitteru Tacticusu běží další soutěž a slosování o odměny nejen do hry, ale i o mikiny a trička, stačí jenom likovat a retweetovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *