Warlings – MOBILNÍ HRY – Do zbraně!

Snad každý zná legendární přestřelku mezi červy buď pro jednoho, nebo pro dva hráče. Co si ale takhle trošku tuhle klasiku obměnit a zasoupeřit si zadarmo i pro Android? Dnešní hra se totiž jmenuje Warlings a splňuje právě tato kritéria.

Čeká na Vás velký výběr prostředí, zbraní a také způsobů hry. Budete bojovat raději na hřbitově, na vodě, ve vesmíru, nebo ve vzduchu? Stane se Vaší nejoblíbenější zbraní kulomet, granát, nebo boxerská rukavice? Čím více budete hrát a získávat medajle za vítězství, tím více si budete moci hru užít! Za zlaté medajle se Vám totiž budou odemykat nejen prostředí, ale také nové zbraně, díky kterým budete mít nad protivníky navrch!

Warlings

Užijete si raději hru sám proti telefonu, nebo zapojíte přátele? Pokud si vyberete hru s kamarádem, máte na výběr hned ze třech možností. Pokud máte přítele u sebe, můžete si zahrát souboj na jednom telefonu. Pokud jste spolu v místnosti, ale chcete každý hrát na svém telefonu, se svými zbraněmi, můžete si vybrat hru přes Bluetooth. nebo si chcete zahrát s někým, kdo právě není ve Vaší blízkosti? I to nyní můžete, jelikož se spolu můžete připojit i pomocí Google účtu. Nebo můžete zvolit náhodnou hru a někdo Vám bude ze všech online hráčů vybrán a přidělen! Tento způsob multiplayeru je zatím v beta testování, takže se můžete setkat s pomalejším načítáním, nebo občasným spadnutím hry.Warlings

Hra byla vytvořena polskými vývojáři ze 17th Pixel a ihned po svém vydání se stala velmi úspěšnou. V současné době má více než deset milionů stažení a více než čtvrt milionu hodnocení na Google Play. Dosáhlo hodnocení 4,1 hvězdičky z celkových pěti možných.

Přidáte se také a sejdeme se někdy v náhodném výběru protivníka?

Ke stažení na Google Play.

+ ke stažení zdarma
+ postupné odemykání odměn
+ možnosti hrát s přáteli

– horší ovládání
– ne tak osobité jako červí předloha

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *